Ogłoszenie

Wystawa fotografii "Ile jeszcze czasu..." w Galerii Trójka

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

wystawa_plakatJuż w piątek o godz. 18 kolejny wernisaż w Centrum Kultury i Promocji. I tym razem będzie to fotografia, ale teraz w ?Galerii Trójka?. Swoje zdjęcia zaprezentuje duet: Aneta Korecka i Katarzyna Zielik.

Tytuł ich prezentacji to "Ile jeszcze czasu...". Wystawa wpisuje się w projekt ?Wystawa przed końcem świata A.D. 2012? realizowany przez słuchaczy Lubelskiej Szkoły Sztuki i Projektowania. Jedną odsłon tego projektu mogliśmy obejrzeć przed dwoma tygodniami podczas wernisażu wystawy Karoliny Potrzyszcz (zdjęcia nadal można oglądać w ?Galerii Odnowa).

A co tym razem sprowokowało panie do fotografowania? Jak same mówią połączyła je chęć zatrzymania ulotnych chwil i zaduma nad upływającym czasem. W trudach dnia codziennego znalazły czas i ochotę na rozwijanie swoich pasji. Jedną z nich jest fotografia, która pozwala im zatrzymać się i spojrzeć na dotaczający świat. Każda z nich jest inna, aczkolwiek podobne. Obie niezależne, otwarte na ludzi i otaczający świat. Biorą życie jakim jest, ponieważ nie wiemy, kiedy nastąpi koniec świata.

Najnowsze ogłoszenia