Ogłoszenie

W Kraśniku zaprezentowali się młodzi specjaliści od tańca towarzyskiego. Foto, Wideo

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Dzisiaj kraśnicką Halę Sportową im. Arkadiusza Gołasia opanowali młodzi tancerze. A stało się tak za sprawą Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Kraśnik, który zorganizowały Miasto Kraśnik i Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku.

W Kraśniku tradycje taneczne są bardzo bogate. Trudno byłoby wymienić wszystkie sukcesy solistów, par i formacji tanecznych w różnych stylach, którzy swój talent szlifowali pod skrzydłami instruktor i choreograf Barbary Jaworskiej-Mazur i innych nauczycieli tańca z Centrum Kultury i Promocji. I co ważne nauka tańca wciąż cieszy się w naszym mieście bardzo dużym zainteresowaniem. Można było się o tym przekonać chociażby podczas dzisiejszego turnieju.

 

 

W imprezie zaprezentowali się tancerze w wieku od 6 do 13 lat. Puchary były dla wszystkich. Wręczali je wiceburmistrz Dariusz  Lisek i Wojciech Gołoś - dyrektor CKiP, a imprezę poprowadziła Barbara Jaworska-Mazur.

To jak wypadły dzieci z młodszej grupy możecie zobaczyć na naszych filmiku, który powyżej, oraz na naszych zdjęciach, które odnajdziecie tutaj.

Najnowsze ogłoszenia