Ogłoszenie

Kaczka Dziwaczka królowała na dziecięcym festiwalu „Rymy, Rytmy i Rysunki”. Foto

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Już po raz dziesiąty Miejska Bibliotek Publiczna w Kraśnika zaprosiła przedszkolaków do udziału w Festiwalu Dziecięcej Radości „Rymy, Rytmy i Rysunki”. Były scenki teatralne, piosenki i konkurs prac plastycznych.

Jeżeli chodzi o występy na scenie, to w tym roku przedszkolaki najbardziej upodobały sobie „Kaczkę dziwaczkę”, w różnych wersjach przedstawiło ją kilka grup. Generalnie jak co roku królowały utwory Jana Brzechwy.

 

 

Na scenie zaprezentowały się dzieci z kraśnickich Przedszkola Miejskiego nr 1, Przedszkola Miejskiego nr 2, Integracyjnego Przedszkola nr 3, Przedszkola Miejskiego nr 4, Przedszkola Miejskiego nr 7, Niepublicznego Przedszkola Gwiazdeczka oraz Przedszkola Niepublicznego „Dawid i Jula”, a także z Zespołu Placówek Oświatowych w Dzierzkowicach Terpentynie i Publicznego Przedszkola w Gościeradowie.

 

 

MBP w Kraśniku w organizacji imprezy, oprócz Centrum Kultury i Promocji, gdzie to wydarzenie miało miejsce, wsparły Miasto Kraśnik i kraśnickie Starostwo Powiatowe. Nagrody młodym artystom wręczali, burmistrz Mirosław Włodarczyk, Andrzej Gotner i Emilia Łukasik.

 

To jak te występy wyglądały okiem naszego fotoreportera możecie zobaczyć tutaj.

Najnowsze ogłoszenia