Ogłoszenie

Aleksandra Lipińska pożegnała się z Disco Star, ale...

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Minionej soboty wyemitowany został kolejny odcinek eliminacji przed finałem tegorocznej edycji – Disco Star. Wśród szóstki artystów, którzy walczyli o bilet do decydującej fazy muzycznego show Polo TV, była Aleksandra Lipiński (z domu Łojek) z Kraśnika.

- Jakieś 18 lat temu postawiłam pierwsze kroki na scenie jako malutka dziewczynka. Przez całe życie to śpiewanie się gdzieś u mnie cały czas przewija. Moim marzeniem w przyszłości jest to, żeby śpiewać na dużych scenach muzycznych i wejść na rynek. Piszę bardzo dużo tekstów, te piosenki według mnie są już gotowe i mam nadzieję, że w przyszłości będzie je śpiewała cała Polska – przekonywała podczas programowej prezentacji Aleksandra Lipińska.

 

 

 

W pierwszym z dwóch pojedynków jakie Ola stoczyła na tym etapie programu jej rywalem była grupa Tangonetta. Kraśniczanka wykonała utwory „Do nieba bram” z repertuaru zespołu CamaSutra i „Szalony wymyślony” z repertuaru Shazzy. Zespół Tangonetta zaprezentował natomiast piosenki „Ale ale Aleksandra” z repertuaru Andre i „Bądź moja królową” z repertuaru zespołu Long & Junior. Z pojedynku zwycięsko wyszła nasza wokalistka, ale jurorzy nie szczędzili jej uwag.

- Olu masz niesamowity potencjał, aż mnie w tym przerażasz, bo możesz zrobić bardzo dużo, ale możesz też zrobić bardzo dużo w złą stronę – ocenił jej występy Czadoman, jeden z jurorów Disco Star.


Zobacz też:
Zaczynała od „Laleczki z saskiej porcelany”, teraz chce być Disco Star
Kraśnicka Gala Disco Polo coraz bliżej. Bilety na nią wędrują do trojga naszych czytelników
Kraśnicka Gala Disco Polo


W finałowym pojedynku tego odcinka programu rywalami Oli byli Adam Solecki i Dagmara Sprawka. Wspólnie zaśpiewali przebój Fishera i Mejk „Bo to miłość”. Do finału decyzją jurorów przeszła Dagmara Sprawka i to ona z szóstką innych wykonawców będzie walczyć o miano Disco Star.

 

 

Aleksandra "Chilli" Lipińska na pewno nie powiedziała jednak jeszcze ostatniego słowa jeśli chodzi o jej obecność na muzycznej scenie. Już w najbliższą sobotę będzie można jej posłuchać na żywo podczas Kraśnickiej Gali Disco Polo.

- Uczestnictwo w programie Disco Star, wzbudziło we mnie jeszcze więcej wiary w to żeby tworzyć swoje piosenki i dalej śpiewać. To świetne doświadczenie i sprawdzenie samej siebie. Żałuje, że niestety nie mogę bawić się dalej i brać udziału w finałowym odcinku programu, ale spotkałam na swojej drodze bardzo silną konkurencje – mówi Aleksandra Lipińska. - Program Disco Star nakręcił mnie do działania, wszystko się dopiero zaczyna. Już teraz zapraszam wszystkich państwa na Kraśnicka Galę Disco Polo. Bądźcie czujni niedługo w sieci ukaże się też mój pierwszy teledysk nagrany w najciekawszych zakątkach Kraśnika – dodaje wokalistka.

 

Zdjęcia to kadry z 10 odcinka programu Disco Star w Polo TV

Najnowsze ogłoszenia