Ogłoszenie

Aleksandra „Chilli” Lipińska zaśpiewa podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie 2018

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W najbliższy weekend (28-29 lica) już po raz 23. odbędzie się największa plenerowa impreza na której spotykają się miłośnicy i wykonawcy muzyki disco polo. Podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie, o którym mowa, zaprezentuje się między innymi pochodząca z gminy Dzierzkowice, a obecnie mieszkająca w Kraśniku, Aleksandra „Chilli” Lipińska.

Obok gwiazd tego gatunku muzyki w Ostródzie szansę na zaprezentowanie się dostają także wykonawcy, którzy dopiero są na początku swojej drogi do muzycznej kariery. W tym roku wśród nich będzie wspomniana już Aleksandra Lipińska. "Chilli" wystąpi w koncercie debiutów podczas festiwalu. Zaśpiewa dwie swoje piosenki: „Papryczkę” i „Wybieram miłość”. Do pierwszej z nich wokalistka już nagrała teledysk, prezentowaliśmy go już na naszym portalu.Klip do drugiej przygotowywany ma być na początku września we współpracy z Diva Event Agency.


Zobacz też:
Zenek Martyniuk i inne gwiazdy disco polo przyciągnęły tłumy. Kraśnicka gala za nami. Foto, Wideo
Papryczka – Aleksandra „Chilli” Lipińska nagrała teledysk do swojej piosenki
Aleksandra Lipińska pożegnała się z Disco Star, ale...


Przypomnijmy, że Aleksandra w tym roku próbowała swoich sił w muzycznym show Disco Star emitowanym na antenie Polo TV. Można było jej posłuchać także podczas Kraśnickiej Gali Disco Polo. Materiał wideo z tego występu poniżej.

 

 

Chilli udział w festiwalu w Ostródzie weźmie między innymi dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Kraśniku.

Najnowsze ogłoszenia