Ogłoszenie

Kraśnicki Wieczór Kabaretowy tuż, tuż. Pierwsze trzy bilety rozdane, mamy jeszcze dwa

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Zgodnie z tym co zapowiadamy już od pewnego czasu, w najbliższą niedzielę (5 sierpnia) w ramach tegorocznych Dni Kraśnika odbędzie się piąty już Kraśnicki Wieczór Kabaretowy. Mamy dla Was na to wydarzenie kilka biletów. Wiem już do kogo trafią pierwsze z nich, szukamy tych, którzy dostaną kolejne.

By otrzymać od nas bilety ufundowane przez Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku trzeba było podać przynajmniej jeden z kabaretów, który wystąpiły w ramach ubiegłorocznego Kraśnickiego Wieczoru Kabaretowego.

Prawidłowa odpowiedź to: Kabaret Młodych Panów i Kabaret pod Wyrwigroszem.

Prawidłowych odpowiedzi udzielili i szczęście w losowaniu mieli: Grzegorz Wójcicki z Kraśnika, Ilona Łocek z Kraśnika oraz Lilla Bandzarewicz z Lublina. O tym gdzie i kiedy zwycięzcy będą mogli odebrać bilety poinformujemy ich drogą mailową.


Zobacz też:
V KRAŚNICKI WIECZÓR KABARETOWY
W pierwszy weekend sierpnia Dni Kraśnika
Kabarety Młodych Panów i pod Wyrwigroszem rozbawiły kraśnicką publiczność. Foto, Wideo


Jak zaznaczyliśmy na wstępie mamy do rozdania kolejne pojedyncze bilety na kabareton!!! By mięć szansę na ich otrzymanie trzeba prawidłowo odpowiedzieć na pytanie:

W jakim bardzo popularnym serialu komediowym małżeństwo grają Andrzej Grabowski i Marzena Kipiel – Sztuka, którzy będą jednymi z gwiazd tegorocznego kabaretowego spotkania w Kraśniku?

Odpowiedzi prosimy przesyłać drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. maila tytułując „Kabaretowy Konkurs”. W mailu oprócz odpowiedzi prosimy także podać swoje imię i nazwisko, miejscowość w której mieszkacie i numer telefonu. Na odpowiedzi czekamy do 2 sierpnia 2018 r. do godz. 15:00.

Przypominamy, że bilety na V Kraśnicki Wieczór Kabaretowy w cenie 20 zł (w dniu imprezy będą one po 25 zł) kupić można w Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku (al. Niepodległości 44) oraz poprzez stronę internetową www.kultura.krasnik.eu.

Wśród tych którzy w kraśnickim spotkaniu z humorem wezmą udział rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody!!!

Najnowsze ogłoszenia