Ogłoszenie

Kolejne bilety na kabarety rozdane

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Przypominamy, że już dzisiaj startują Dni Kraśnika. Ich organizatorzy przygotowali kilka ciekawych wydarzeń, a jednym z nich będzie piąta już edycja Kraśnickiego Wieczoru Kabaretowego. Rozdaliśmy kolejne wejściówki na to niedzielne spotkanie z dobrym humorem, ufundowane przez kraśnickie Centrum Kultury i Promocji.

By wziąć udział w ich losowaniu należało prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: W jakim bardzo popularnym serialu komediowym małżeństwo grają Andrzej Grabowski i Marzena Kipiel – Sztuka, którzy będą jednymi z gwiazd tegorocznego kabaretowego spotkania w Kraśniku?

Prawidłowa odpowiedź to oczywiście „Świat według Kiepskich”. Takiej nam udzielili i szczęście w losowaniu mieli Anna Misiak z Kraśnika i Paweł Trela z Dzierzkowic.

Gratulujemy! Informacja jak i gdzie odebrać pojedyncze wejściówki została do pani Anny i pana Pawła przesłana drogą mailową.

 

 

Przypominamy, że bilety na V Kraśnicki Wieczór Kabaretowy, w ramach którego wystąpią kabarety Czesuaf i Jurki oraz wspomniani już Andrzej Grabowski i Marzena Kipiel – Sztuka, w cenie 20 zł (w dniu imprezy będą one po 25 zł) kupić można w Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku (al. Niepodległości 44) oraz poprzez stronę internetową www.kultura.krasnik.eu.

Wśród tych którzy kupią bilety i wezmą udział w kraśnickim spotkaniu z humorem wezmą udział rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody!!!

Najnowsze ogłoszenia