Ogłoszenie

Zawsze tam gdzie ty... Lady Pank zagrał na Dniach Kraśnika

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Najpierw występy rodzimych zespołów, potem część oficjalna, a po niej gwiazda - zespół Lady Pank. Koniec sobotniego świętowania Dni Kraśnika uświetnił pokaz fajerwerków.

Przed częścią oficjalną na scenie pojawili się artyści na co dzień szlifujący swe talenty w Centrum Kultury i Promocji oraz zespół "Profanum".

Podczas części oficjalnej burmistrz z mieszkańcami przywitali gości z partnerskich miast z Belgii i Ukrainy, którzy przybyli do Kraśnika na święto miasta. Oficjalnie otwierając Dni Kraśnika, w otoczeniu swoich zastępców i przewodniczącego Rady Miasta, Mirosław Włodarczyk skierował swoje słowa do mieszkańców, życząc im dobrego świętowania urodzin miasta, które dla nich przygotowano.

Zaraz potem rozstrzygnięto też konkurs na najpiękniejszy samochód, który trwał przez większość soboty. Piszemy o nim w oddzielnym artykule.

Potem sceną i kraśnicką publicznością zawładnęła gwiazda - zespół Lady Pank. Podczas koncertu, przy wtórze śpiewanych razem przebojów szybko minęło prawie półtorej godziny. Dzień zakończył pokaz fajerwerków.

Jak to wyglądało w naszym obiektywie możecie zobaczyć na naszych zdjęciach.

Najnowsze ogłoszenia