Ogłoszenie

Dni Kraśnika 2018. Rodzinna niedziela ze sztukmistrzami

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

To był rodzinny dzień w programie Dni Kraśnika, jaki przygotowali dla mieszkańców organizatorzy. Dzieci i dorosłych bawili i uczyli ludzie z Fundacji Sztukmistrze, kto chciał mógł wyszaleć się na różnego rodzaju urządzeniach do zabawy a dla starszych skocznie przygrywała orkiestra OSP. Na koniec swoje sztuczki zaprezentował iluzjonista "Siano", znany z programu "Mam Talent".

Zaczęło się od programu, który zaprezentowali lubelscy Sztukmistrze. Była żonglerka, fireshow, pokazy sprawności, iluzja a przede wszystkim dużo śmiechu. Po występie każdy mógł spróbować wcielić się w sztukmistrza, bowiem członkowie fundacji zorganizowali dla wszystkich chętnych warsztaty. Można było m.in. spróbować nauczyć się żonglować, chodzić po linie, puszczać olbrzymie bańki mydlane. Były też balonowe figurki, kręcenie talerzami i zabawy hula hop.

Kto nie poczuł w sobie żyłki sztukmistrza mógł skorzystać w kilku propozycji zabaw chociażby na trampolinach, czy mini łódeczkach pływających w baseniku. Chętnych nie brakowało o czym świadczyły długie kolejki w których cierpliwie stały dzieci i rodzice.

Zadowoleni byli także starsi, którzy słuchali, a niektórzy nawet tańczyli, w rytm popularnych melodii granych przez orkiestrę dętą Ochotniczej Straży Pożarnej z Kraśnika.

Na koniec festynu w parku swoje zadziwiające sztuczki z dużą dawką humoru zaprezentował iluzjonista "Siano", którego część osób zna z programu "Mam Talent" w którym dotarł do półfinału. Wiele osób np. długi się zastanawiało, jak banknot jednego z widzów znalazł się w owocu cytryny.

My tradycyjnie zapraszamy do galerii z tej imprezy.

Najnowsze ogłoszenia