Ogłoszenie

Paweł Szutta wrócił do The Voice of Poland i znowu odwrócił fotele

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Już przed trzema laty próbował swoich sił w The Voice of Poland - muzycznym show emitowanym na antenie TVP2. Wtedy przeszedł etap przesłuchań w ciemno, trafił do drużyny Andrzeja Piasecznego, ale pożegnał się z programem na etapie bitew. Teraz pochodzący z Kraśnika Paweł Szutta, o którym mowa, „Przesłuchania w ciemno” też ma już za sobą i co ważne trafił do kolejnego etapu programu.

Odcinek „Przesłuchań w ciemno” z udziałem pochodzącego z Kraśnika lidera i wokalisty grupy Stuttup wyemitowany został w sobotę 6 października. Paweł zaprezentował piosenkę „Basket Case” grupy Green Day i zrobił to na tyle dobrze, że grzybki nacisnęła dwójka jurorów: Patrycja Markowska i Piotr Cugowski. Występ kraśniczanina możecie zobaczyć tutaj.

 

 

- Zawodowiec – ocenił na gorąco występ Pawła Piotr Cugowski.

- Czasami słyszę wielkich wokalistów, z wielkimi głosami, którzy jak mają zaśpiewać rock 'n' rock and rollowy, pankowy numer to mnie bolą zęby, bo tego się nie da nauczyć. A ty po prostu wyglądasz jak powinieneś, grasz jak powinieneś i śpiewasz jak powinieneś. Wszedłeś tutaj i to co robi Mick Jagger, że on rozsadza energią pomieszczenia. I ty to dzisiaj pokazałeś. Ciesze się, że jesteś w tym programie - powiedziała z kolei Patrycja Markowska.

Paweł na prośbę jurorów zaśpiewał też jeden ze swoich kawałków. Gdy przyszedł czas wyboru, kierując się lokalnym, lubelskim patriotyzmem wybrał Piotra Cugowskiego i trafił do jego drużyny.


Zobacz też:
„Say Something”, czyli Szutta śpiewa Timberlake'a
"Every time" - Paweł Szutta akustycznie. Dobra muzyka na niedzielę i każdy inny dzień
Kraśniczanin Paweł Szutta przegrał bitwę w The Voice of Poland
Kraśniczanin w The Voice Of Poland. Trafił do drużyny Piaska


Powtórka wczorajszego odcinka The VoP dzisiaj (niedziela 7.10.2018) w TVP2 o godz. 16:20. Kolejne, premierowe odcinki programu można oglądać w każda sobotę o godz. 20:05. Trzymamy kciuki i zachęcamy do śledzenia poczynań Pawła w programie.

 

Zdjęcia zamieszczone w tekście to screeny z programu The Voice of Poland emitowanego na antenie TVP2.

Najnowsze ogłoszenia