Ogłoszenie

Kraśniczanin wygrał bitwę w „The Voice of Poland”

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

To był wyśmienity występ obu wokalistów, których do bitwy wyznaczył Piotr Cugowski, ale zdaniem większości trenerów i co najważniejsze samego Piotra, którego głos decydował, to kraśniczanin był lepszy. Paweł Szutta wygrał bitwę w „The Voice of Poland”, muzycznym show emitowanym na antenie TVP 2.

W bitwach Paweł Szutta zmierzył się z Dawidem Muchewiczem. Wykonali piosenkę Lenny'ego Kravitza „Stand By My Woman”.

- Dawid, Paweł dziękuję. To są takie chwile w tym programie kiedy chce się żyć. Jest po prostu szczęście, że są tacy ludzie jak wy, którzy tak prowadzą dźwięk, którzy potrafią tak pięknie oddać piosenkę, tak totalnie też po swojemu. Nie przekombinować, a wzruszyć – powiedziała Patrycja Markowska wskazując na Pawła.

 

 

Podobnego zdania był też Grzegorz Hyży, a Michał Szpak był pod tak dużym wrażeniem duetu, że nie potrafił podpowiedzieć kogo wybrać. Ostateczny głos należał do Piotra Cugowskiego.

- To nie jest nowości i nie jest żadna tajemnica, że was obu bardzo lubię. Tak po męsku, po przyjacielsku. Co prawda trochę spięte poślady mieliście obaj. To troszkę zabrało pewnych rzeczy po których mógłbym podjąć werdykt prościej – zaczął swoja ocenę Piotr Cugowski. Jego zdaniem lepiej poradził sobie jednak kraśniczanin i to jego zabrał do kolejnego etapu programu.

Przez chwilę mógł się cieszyć też Muchewicz, bo ukradł go Grzegorz Hyży, ale niestety po kolejnym duecie spadł z gorącego fotela.


Zobacz też:
Paweł Szutta wrócił do The Voice of Poland i znowu odwrócił fotele.
„Say Something”, czyli Szutta śpiewa Timberlake'a
"Every time" - Paweł Szutta akustycznie. Dobra muzyka na niedzielę i każdy inny dzień
Kraśniczanin Paweł Szutta przegrał bitwę w The Voice of Poland


Występ Pawła w bitwach można zobaczyć tutaj.

Telewizyjna powtórka wczorajszego odcinka The VoP dzisiaj (niedziela 28.10.2018) w TVP2 o godz. 16:25. Kolejne, premierowe odcinki programu można oglądać w każda sobotę o godz. 20:05.

Oczywiście zachęcamy do kibicowania kraśnickiemu muzykowi.

 

Zdjęcia zamieszczone w tekście to screeny z programu The Voice of Poland emitowanego na antenie TVP2.

Najnowsze ogłoszenia