Ogłoszenie

Wybieram Miłość – nowy teledysk Aleksandry „Chilli” Lipińskiej

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Po przygodzie związanej z udziałem w Disco Star, muzycznym talent show Polo TV, jej muzyczna kariera nabiera rozpędu. W poniedziałek ukazał się nowy klip Aleksandry Lipińskiej występującej pod pseudonimem „Chilli”. Mieszkająca w Kraśniku, a pochodząca z gminy Dzierzkowice, wokalistka disco polo nagrała go do piosenki pt. „Wybieram Miłość”.

To już drugi teledysk, którym promuje się Chilli. Pierwszy nakręcony został do piosenki „Papryczka” i zebrał, podobnie jak sama piosenka, sporo pochlebnych recenzji wśród słuchaczy tego gatunku muzycznego. Tym razem filmik powstał, jak już wspomnieliśmy, do utworu "Wybieram Miłość".

 

 

Kręcony był Lublinie, miedzy innymi przy Zamku oraz w restauracji Tai Story, a Aleksandrze Lipińskiej towarzyszą w nim DJ i producent muzyczny Cookis oraz tancerz Sebastian Kowalczyk.

Jak wyszedł klip do utworu „Wybieram Miłość” zrealizowany po okiem Agencji Artystycznej Diva Event Agency przez ekipę Short Film i czy spodoba wam się nowa piosenka kraśnickiej wokalistki? Oceńcie sami.

 


Zobacz też:
Aleksandra „Chilli” Lipińska zaśpiewa podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie 2018
Papryczka – Aleksandra „Chilli” Lipińska nagrała teledysk do swojej piosenki
Aleksandra Lipińska pożegnała się z Disco Star, ale...
Zaczynała od „Laleczki z saskiej porcelany”, teraz chce być Disco Star


 Zdjęcia zamieszone przy tekście to kadry z teledysku do piosenki "Wybieram Miłość".

Najnowsze ogłoszenia