Ogłoszenie

Julia Chmielarska w The Voice of Kids. W sobotę przesłuchania w ciemno z jej udziałem

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Z początkiem tego roku wystartowała druga edycja muzycznego show The Voice of Kids. Pierwsza odsłona programu, wzorowanego na „dorosłym” The Voice Of Poland, spotkała się z dobrym przyjęciem telewidzów, a jego zwyciężczyni Roksana Węgiel robi coraz większą muzyczną karierę. W drugiej edycji telewizyjnego talent show zobaczymy między innymi kraśniczankę Julię Chmielarską.

Uczestnikami programu są dzieci w wieku 8-15 lat. Ich występy ocenia jury złożone z Dawida Kwiatkowskiego, Tomsona i Barona z zespołu Afromental oraz Cleo. Podobnie jak w The Voice of Poland, również w The Voice of Kids, pierwszym etapem programu są „przesłuchania w ciemno”. Wykonawcy mają swoim śpiewem nakłonić jurorów, którzy ich nie widzą, do odwrócenia swoich foteli, a jeśli te się odwrócą, to śpiewający wybierają trenera z którym chcą współpracować.

Za nami już pierwsze 4 odcinki „przesłuchań w ciemno”. W jednym z kolejnych, które wyemitowane zostaną w sobotę 12 stycznia na antenie TVP 2, będzie można zobaczyć Julię Chmielarską.


Zobacz też:
Krajowe eliminacje do Eurowizji Junior 2017 tuż, tuż. Szykuje się na nie Julia Chmielarska
Julia Chmielarska, młoda kraśnicka wokalistka, z Grand Prix i nagrodą dziennikarzy na drugim Zjeździe Młodych Gwiazd
The Voice of Poland. Paweł Szutta odpadł na etapie nokautów


Julia to młoda, ale doświadczona już wokalistka, która może poszczycić się wieloma sukcesami. Podopieczna instruktora Pawła Cieliczki ma na swoim koncie między innymi: Grand Prix Zjazdu Młodych Gwiazd w Szczecinie, I miejsce w XXII Międzynarodowym Festiwalu Sztuki dla Dzieci i Młodzieży "My XXI Wiek" w Słonecznym Brzegu w Bułgarii, udział w Malta International Singer's Festival 2015, występy w polskich eliminacjach Eurowizji Junior, na Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie i wiele innych.

The Voice of Kids 2 emitowany jest na antenie TVP 2. Premierowe odcinki programu można zobaczyć w soboty od godziny 20:05.

 

Zdjęcie z archiwum Julii Chmielarskiej

Najnowsze ogłoszenia