Ogłoszenie

Noworoczne spotkanie Rady Kobiet Powiatu Kraśnickiego

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W piątkowe popołudnie (18 stycznia) w Osiedlowym Domu Kultury SM „Pomoc” na noworocznym spotkaniu zebrały się członkinie Rady Kobiet Powiatu Kraśnickiego i zaproszeni przez panie goście. Była to okazja do złożenia sobie życzeń, porozmawiania o dotychczasowych działaniach rady i planach na przyszłość oraz integracji.

Z życzeniami do aktywnych pań z naszego powiatu skupionych w Radzie Kobiet Powiatu Kraśnickiego przybyli między innymi burmistrz Wojciech Wilk, starosta Krzysztof Staruch i wicestarosta Karol Rychlewski, radna wojewódzka Anna Baluch oraz prezes SM „Pomoc” Piotr Szumny. W sposób szczególny dziękowano i gratulowano pani Elżbiecie Wierzchowiak, wieloletniej kierownik ODK SM „Pomoc”, która pod koniec ubiegłego roku przeszła na emeryturę, a która z Radą współpracowała.

 

 

Spotkanie swoimi występami uświetnili Chór Kombatanta „Kolorowa Jesień” oraz Kapela Ludowa z Gościeradowa. Nie zabrakło też poczęstunku. Członkinie Rady Kobiet słyną między innymi z potraw regionalnych. Część z nich zarejestrowana jest na Liście Produktów Regionalnych.

 

 

Nasze zdjęcia ze spotkania Rady Kobiet Powiatu Kraśnickiego można zobaczyć tutaj.

Najnowsze ogłoszenia