Ogłoszenie

Julia Chmielarska w plebiscycie na najpopularniejszego uczestnika The Voice of Kids

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Minionej soboty TVP 2 wyemitowała ostatnie odcinki ,,Przesłuchań w Ciemno”, czyli pierwszego etapu drugiej edycji The Voice of Kids. Teraz w muzycznym talent show czas na bitwy. Ruszył już także konkurs na ulubionego uczestnika programu. Na nasze głosy liczy kraśniczanka Julia Chmielarska.

Przypomnijmy, że Julia na etapie przesłuchań w ciemno odwróciła trzy fotele. Wszyscy trenerzy chcieli mieć ją w swoich drużynach, ale młoda wokalistka zdecydowała się na Cleo. O tym czy poszczęści jej się na etapie bitew i trafi do kolejnego etapu programu przekonamy się w najbliższych tygodniach.


Zobacz też:
The Voice of Kids. Julia Chmielarska w drużynie Cleo


Niezależnie od tego kraśniczanka może zostać „Ulubionym uczestnikiem The Voice of Kids”. Ruszyło już głosowanie na stronie internetowej programu. Wystarczy odszukać Julkę wśród uczestników którzy przeszli etap „Przesłuchań w ciemno” i kliknąć na zdjęcie! Po kliknięciu pojawi się czerwona ramka, a w lewym górnym rogu zdjęcia gwiazdka. Wtedy trzeba jeszcze na niebieskim pasku na dole ekranu zaznaczyć ikonkę, że zapoznaliście się z regulaminem plebiscytu i kliknąć "wyślij swój głos". Codziennie można oddać 10 głosów, więc po zagłosowaniu i odświeżeniu strony czynność powtarzamy!

Głosować możecie pod linkiem: https://voicekids.tvp.pl/plebiscyt.

Nagrodą dla zwycięzcy Plebiscytu jest voucher o wartości 24 600,00 zł brutto na nagranie singla oraz teledysku. Głosowanie trwa do 21 lutego 2019 r. do godziny 24:00.

Najnowsze ogłoszenia