Julia Chmielarska pożegnała się z The Voice of Kids. Wciąż może zostać najpopularniejszym uczestnikiem programu

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Niestety Julia Chmielarska nie będzie miał szansy zaprezentować się w odcinkach na żywo telewizyjnego talent show The Voice of Kids. Kraśniczanka odpadła z programu na etapie bitew.

Odcinek wokalnych bitew programu The Voice of Kids, w których zmierzyli się młodzi artyści z drużyny Cleo, wyemitowany został minionej soboty (9 lutego). To tę trenerkę na etapie przesłuchań w ciemno wybrała Julia Chmielarska.

W bitwach kraśniczanka stanęła w szranki z Jasminą Szymańską i Adrianem Bałuckim. Zaśpiewali piosenkę „One Sweet Day” wykonywaną w oryginale przez Mariah Carey i Boyz II Men.

 

 

- Julia jesteś mistrzem od emocji. Twój głos jest anielski – powiedziała o występie Julki Cleo, ale trenerkę bardziej do siebie przekonał Adrian i to on dostał zaproszenie do kolejnego etapu programu.

Występ tria Jasmina, Adrian i Julia można zobaczyć w materiale wideo poniżej.

 

 

Julia z The Voice of Kids się pożegnała, ale cały czas ma szanse zostać najpopularniejszym uczestnikiem programu. Nagrodą dla zwycięzcy Plebiscytu jest voucher o wartości 24 600,00 zł brutto na nagranie singla oraz teledysku. Głosowanie trwa do 21 lutego 2019 r. do godziny 24:00. 

By zagłosować wystarczy wejść na stronę https://voicekids.tvp.pl/plebiscyt, odszukać Julkę wśród uczestników którzy przeszli etap „Przesłuchań w ciemno” i kliknąć na jej zdjęcie! Po kliknięciu pojawi się czerwona ramka, a w lewym górnym rogu zdjęcia gwiazdka. Wtedy trzeba jeszcze na niebieskim pasku na dole ekranu zaznaczyć ikonkę, że zapoznaliście się z regulaminem plebiscytu i kliknąć "wyślij swój głos". Codziennie można oddać 10 głosów, więc po zagłosowaniu i odświeżeniu strony czynność powtarzamy!

 

Zdjęcia wykorzystane w tekście to kadry z programu The Voice of Kids/TVP 2