Ogłoszenie

Ilona Kurdziel zaśpiewa w „Szansie na Sukces”

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Kilka tygodni temu n antenie TVP 2 wystartowała nowa edycja muzycznego programu telewizyjnego „Szansa na sukces”. Jest on okazją dla osób lubiących śpiewać na zaprezentowanie się w repertuarze i poddanie się ocenie znanych artystów. Jak pokazał chociażby przykład Justyny Steczkowskiej, może być on przepustką do muzycznej kariery. Swoją szansę na sukces poprzez tenże program chce zrealizować Ilona Kurdziel z Dzierzkowic.

W reaktywowanej Szancie zmienił się prowadzący, Wojciecha Manna zastąpił Artur Orzech, ale formuła programu jest taka sama. Prowadzący losuje dla każdego z uczestników jeden z utworów z listy piosenek znanego artysty goszczącego w studiu, a ci wybierają rodzaj podkładu muzycznego i mają za zadanie jak najlepiej wykonać wylosowany utwór. Ich wokalne umiejętności oceniają goście, których utwory są śpiewane. Laureaci poszczególnych odcinków zostaną zaproszeni do finałowego koncertu, w trakcie którego jury wybierze zwycięzcę. Nagrodą główną będzie natomiast udział w Debiutach podczas 56. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

 

 

Ilona Kurdziel przed dwoma laty próbowała już swoich sił w muzycznym talent show „Disco Star” stacji Polo TV. Teraz wokalistkę z gminy Dzierzkowice zobaczymy w telewizyjnej Dwójce, a konkretnie w odcinku „Szansy na Sukces”, który swoją premierę będzie miał w niedzielę 12 maja o godz. 15:45 w TVP 2. Jego gwiazdą będzie zespół Kombii.

Jaka piosenkę zaśpiewa Ilona? Jak jej występ ocenią Grzegorz Skawiński i jego koledzy? Zapraszamy w niedzielę przed telewizory.

Poniżej filmik z kulisów nagrania odcinka "Szansy na sukces" z zespołem Kombii.

 

Najnowsze ogłoszenia