Ogłoszenie

Pozytywnie albo Wcale. Z Brzozówki na podbój rynku disco polo

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Zrobienie kariery na muzycznym rynku, niezależnie od gatunku który się wykonuje, to trudna sztuka. Przekonało się o tym już wielu. Kto nie próbuje, ten jednak nie ma szansy na odniesienie sukcesu. Swoje muzyczne marzenia zrealizować starają się między innymi SzymOn Samulak i Grzegorz „Gregor” Podpora tworzący zespół Pozytywnie albo Wcale. Mają już na swoim koncie m.in  występ w telewizyjny show Polo TV Disco Star, a ich najnowszy teledysk osiągnął ponad 200 tys. odsłon w serwisie YouTube w ciągu 2 tygodni od premiery.

Założycielem, wokalistą i liderem zespołu jest Szymon Samulak. Pochodzi z Sitna koło Zamościa, ale odkąd w 2018 roku połączył siły z Grzegorzem Podporą (klawiszowiec, aranżer) dużo czasu spędza w Brzozówce w gminie Szastarka skąd jest Gregor.

- Muzyką to nasze hobby, które towarzyszy nam od dzieciaka – mówi SzymOn.

Zespół ma już na swoim koncie między innymi wygrany casting z serii imprez Polo TV - „Discopolowanie” i dwukrotne wyróżnienie na przeglądzie zespołów disco-polo w Jabłonnej oraz na Festivalu Disco Mazovia Mościbrody. Uczestniczył także w obecnej edycji telewizyjnego show Disco Star. Pozytywnie albo Wcale dotarł do głównego castingu w Warszawie. Generalnie ich występ się spodobał, ale do kolejnego etapu programu zaprosić ich chciała tylko jedyna kobieta w jury - Magda Narożna z Pięknych i Młodych. Zapadli jednak w pamięć telewidzom. Odcinek Disco Star z ich udziałem można zobaczyć w serwisie IplaTV

 

 

- W tym roku chcielibyśmy wydać oficjalną płytę, jednak to ciężki temat, aby to rozsądnie dopiąć, przede wszystkim z korzyścią dla nas. Cały czas trwają dyskusje z wytwórnią płytową – wyjaśnia lider zespołu Pozytywnie albo Wcale.

W okolicy będzie można ich zobaczyć i usłyszeć 28 lipca na Dniach Zaklikowa. Zagrają koncert po występie zespołu „Classic”.

Pozytywnie albo wcale ma na swoim kącie 11 autorskich piosenek i 7 nagranych teledysków. Autorem słów, muzyki oraz scenariuszy klipów jest Szymon Samulak. Powstały one we współpracy z producentem Levelonem, który był odpowiedzialny za aranżacje do wszystkich utworów. Kolejnymi zajmuje się już Gregor. On także uzupełnia zespół grając na klawiszu oraz pracując w studiu.

Czy uda im się odnieść sukces? Ich najnowszy teledysk, nagrany do piosenki „Wyjdź Stąd”, cieszy się już sporą popularnością. W 2 tygodnie od premiery osiągnął ponad 200 000 wyświetleń w serwisie YouTube. Obejrzeć możecie go poniżej.

 

 

foto na górze tekstu za http://www.pozytywniealbowcale.pl/, w środku foto z castingu DiscoStar/screen IplaTV 

Najnowsze ogłoszenia