Ogłoszenie

"Chilli" z Grand Prix Disco Mazovia 2019

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W ostatnim czasie można ją było usłyszeć między innymi na dożynkowych festynach na terenie Powiatu Kraśnickiego. Minionej niedzieli zaśpiewała w Dzierzkowicach i Trzydniku Dużym. Koncertuje jednak w różnych miejscach w Polsce i to z sukcesami. Aleksandra „Chilli” Lipińska, o której mowa, wyśpiewała niedawno Grand Prix IX Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej Disco Mazovia 2019.

Odbywający się w Mościbrodach Disco Mazovia to jeden z największych i najstarszych festiwali muzyki tanecznej w Polsce. Tegoroczna jego edycja, która miała miejsce 15 sierpnia, była już 9. odsłoną tego wydarzenia.

Jego nieodłącznym elementem, oprócz koncertów gwiazd, jest konkurs dla młodych wokalistów i zespołów. Tym razem udział wzięło w nim 25 wykonawców. Doskonale w gronie tym wypadła „Chilli”.

 

Wideo za Robert Szymański

Pochodząca z gminy Dzierzkowice, a mieszkająca obecnie w Kraśniku, Aleksandra Lipińska podbiła serca jurorów i zgarnęła główną nagrodę – Grand Prix Festiwalu.

 

 

Gratulujemy i życzymy „Chilli” kolejnych sukcesów. A już w najbliższą niedzielę będzie można jej posłuchać podczas Dożynek Powiatowych w Urzędowie.


Zobacz też:
Dożynki Powiatowe w Urzędowie. Muzyczną gwiazdą Patrycja Markowska
Na zawsze już – czyli piosenka na lato od „Chilli"
Wybieram Miłość – nowy teledysk Aleksandry „Chilli” Lipińskiej
Papryczka – Aleksandra „Chilli” Lipińska nagrała teledysk do swojej piosenki


 

Na zdjęciach Chilli podczas dożynek w Dzierzkowicach. foto Grzegorz Jankowski

Najnowsze ogłoszenia