Ogłoszenie

Przerwa na wspólne czytanie – powalczmy o książki dla kraśnickich bibliotek

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Wspólne czytanie przez dzieci i rodziców, to najpiękniejszy sposób na spędzanie wolnego czasu. Zachęca do tego m.in. właściciel marki Kinder. W ramach akcji Kinder Mleczna Kanapka "Przerwa na wspólne czytanie" 300 bibliotekom w Polsce przekaże książki lub pieniądze na ich zakup. Mogą one trafić do dwóch kraśnickich placówek, ale potrzebną są do tego nasze głosy.

Nagrodzonych zostanie 300 bibliotek, które zbiorą najwięcej głosów. 50 bibliotek otrzyma 5000 zł na zakup książek do wspólnego czytania z dzieckiem, następne 250 dostanie książki o wartości 300 zł, z tych które zdobyły najwięcej głosów w rankingu. Dodatkowo zwycięskie biblioteki otrzymają po 2 pufy, dzięki którym będą mogły urządzić w bibliotece kącik do wspólnego czytania.

Do akcji Kinder Mleczna Kanapka „Przerwa na wspólne czytanie” zgłoszone zostały dwie kraśnickie placówki: filia nr 1 Miejskiej Biblioteka Publiczna oraz i główny oddział Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Głosowanie na biblioteki trwa do 4.11.2019. Można oddać jeden głos dziennie, a zrobić możecie to tutaj. Zachęcamy oczywiście do głosowania na kraśnickie placówki.

Najnowsze ogłoszenia