Ogłoszenie

Kinga Wołoszyn, młoda wokalistka z gminy Urzędów, wystąpi w The Voice Kids

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

1 stycznia rusza kolejna edycja bardzo popularnego muzycznego talent show The Voice Kids emitowanego na antenie Programu 2 Telewizji Polskiej. Zachęcamy do tego, by śledzić, co będzie się w ramach niego działo, szczególnie że zobaczyć będziemy w nim mogli kolejną wokalistkę z naszego terenu – Kingę Wołoszyn.

Kinga to utalentowana i utytułowana już 13-latka z Józefina w gminie Urzędów, która swój muzyczny talent szlifuje pod okiem instruktora Pawła Cieliczki z kraśnickiego Centrum Kultury i Promocji. Tylko w tym roku znalazła się chociażby w gronie finalistów Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie, wyśpiewała sobie III miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka” w Krakowie oraz zajęła II miejsce w turnieju pieśni w ramach 11. Konkursu Poezji, Prozy i Pieśni Patriotycznej im. Ryszarda Kaczorowskiego „Ojczyzno moja najmilsza" w Lublinie. Ma za sobą udziały w konkursach nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Teraz będziemy ją mogli zobaczyć w telewizyjnym, muzycznym talent show.

 

 

Nasza wokalistka dostać się do The Voice Kids próbowała już przy okazji jego dwóch poprzednich edycji. Wtedy się nie udało. Kolejną próbę podjęła w tym roku trochę przypadkowo. Akurat gdy wracała z mamą z festiwalu w Koninie, w Warszawie odbywał się precasting i bez szczególnego przygotowywania się do niego postanowiły spróbować jeszcze raz. Tym razem Kinga spodobała się i dostała zaproszenie, by zaprezentować się przed właściwym jury podczas etapu Przesłuchań w Ciemno.

To jak jej poszło, czy któryś z foteli, w których zasiadają Thomson i Baron, Cleo i Dawid Kwiatkowski, odwrócił się będziemy mogli się przekonać już w Nowy Rok. Emisja pierwszych dwóch odcinków nowego sezon The Voice Kids, w jednym z nich powinniśmy zobaczyć podopieczną Pawła Cieliczki, zaplanowana jest na 1 stycznia na godzinę 20:05 i 21:00.

Kinga to kolejny muzyczny talent z naszego terenu, który próbuje swoich sił w The Voice. W dorosłej wersji programu mogliśmy już zobaczyć Agni Caldarar i Pawła Szuttę, a w wersji dziecięcej Julię Chmielarską.

Najnowsze ogłoszenia