Ogłoszenie

The Voice Kids: Kinga Wołoszyn w drużynie Tomsona i Barona

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Dzisiaj wystartowały emisje odcinków trzeciej edycji muzycznego talent show TVP 2 - The Voice Kids. Jedną z jego uczestniczek jest mieszkanka gminy Urzędów Kinga Wołoszyn. W noworoczny wieczór mogliśmy się przekonać jak poradziła sobie podczas etapu Przesłuchań w Ciemno.

Podopieczna instruktora Pawła Cieliczki, na co dzień szlifująca swój wokalny talent w kraśnickim Centrum Kultury Promocji, od razu zawiesiła sobie bardzo wysoko poprzeczkę. Zdecydowała się zaśpiewać piosenkę jednego z jurorów, a konkretnie „Sztorm” z repertuaru Cleo. 

- Po to to w końcu to robię żeby spełniać marzenia i bardzo chcę żeby występ się udał. Uwielbiam jej piosenkę, uwielbiam jak ona śpiewa, a Sztorm jest moją ulubioną piosenka z jej repertuaru. Uważam, że bardzo dobrze się w niej czuję i na pewno dam z siebie 200% - uzasadniła repertuarowy wybór Kinga.

 

 

 

Decyzja okazała się słuszna. Momentalnie odwróciła się Cleo, a później w jej ślad poszli Tomson i Baron.

- Jestem tak ogromnie wzruszona i już Ci mówię dlaczego.  To nie o to chodzi, że jest to moja piosenka. Sposób w jaki ty oddałaś emocje to jest dokładnie to co  ja mam w sercu i to co chciałam przez tą piosenkę powiedzieć . To jest tak niesamowite uczucie, że zaniemówiłam totalnie – oceniła występ młodej wokalistki Cleo. - Ja jestem zachwycona. Po prostu nie wyobrażam sobie żebyś poszła do innej drużyny - dodała.

- Zaniemówiliśmy. Są takie momenty w tym programie, że po prostu nie ma co powiedzieć tak dobrze zostaje zaśpiewana piosenka - powiedział Tomson.

Pod wrażeniem, choć się nie odwrócił, był też Dawid Kwiatkowski.

- W niektórych momentach ja myślałem, że to Cleo śpiewa. Końcówki z tym wibratem - przekonywał Dawid. 

- Ale ona to lepiej zaśpiewała, wiesz o co chodzi - odpowiedziała Cleo.

 

 

Gdy wydawało się, że wybór jest przesądzony okazało się, że Kinga zaskoczyła wszystkich i... wybrała drużynę Tomsona i Barona. Na korzyść Cleo nie zadziałało nawet wspólne zaśpiewanie piosenki.

Występ Kingi możecie zobaczyć w materiale wideo poniżej.

 

 

Kolejne odcinki The Voice Kids można oglądać w niedziele o godzinie 20:05 w TVP 2.

 

foto to kadry z materiału The Voice Kids

Najnowsze ogłoszenia