Ogłoszenie

Głosujemy na Kingę Wołoszyn w plebiscycie PZU w The Voice Kids

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Minionej soboty wyemitowany został ostatni odcinek Przesłuchań w Ciemno muzycznego, telewizyjnego talent show The Voice Kids. To oznacza, że rozpoczął się w ramach programu plebiscyt PZU, w którym można głosować na swojego ulubionego uczestnika i pomóc mu zwyciężyć. Nagrodą jest nagranie teledysku i wydanie singla. My zachęcamy oczywiście, by swoje głosy oddawać na Kingę Wołoszyn.

Jak to zrobić? Najpierw trzeba wejść na stronę plebiscytu – www.voicekids.tvp.pl/plebiscyt, a następnie wybrać swojego ulubieńca spośród wszystkich uczestników, którzy przeszli Przesłuchania W Ciemno. W profilu każdego z nich można przeczytać krótką notkę biograficzną i zobaczyć jego pierwszy występ na scenie The Voice Kids (po kliknięciu w „Zobacz szczegóły uczestnika” pod zdjęciem wybranego uczestnika).

 

 

Głos oddajemy poprzez kliknięcie na zdjęcie swojego ulubieńca. Gdy pojawi się czerwona ramka, a w lewym górnym rogu zdjęcia gwiazdka trzeba jeszcze odznaczyć, że zapoznaliśmy się z regulaminem i kliknąć wyślij głos

Można oddać 10 głosów dziennie, za darmo i bez rejestracji. Głosowanie trwa do 20 lutego.


Zobacz też:
The Voice Kids: Kinga Wołoszyn w drużynie Tomsona i Barona


Przypomnijmy, że Kinga to młoda wokalistka z gminy Urzędów rozwijająca swój muzyczny talent pod skrzydłami instruktora Pawła Cieliczki z Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku. Podczas Przesłuchań w Ciemno dwa jurorskie fotele odwróciła dzięki wspaniałemu wykonaniu piosenki „Sztorm”. Mimo, że był to utwór z repertuaru Cleo, to zdecydowała się dołączyć do drużyny Tomsona i Barona. O jej dalszych losach w programie przekonany się w jego kolejnych odcinkach.

 

Najnowsze ogłoszenia