Ogłoszenie

Kinga Wołoszyn w półfinale Domowego Festiwalu Piosenki. Potrzebne wasze głosy!

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

O tradycyjne przeglądy, konkursy i muzyczne festiwale teraz ze zrozumiałych względów trudno. Od czego jest jednak internet. Jedną z inicjatyw wpisujących się w obecną sytuację jest Domowy Festiwal Piosenki. Do jego półfinału dostała się wokalistka z naszego terenu - Kinga Wołoszyn.

O Kindze pisaliśmy już wielokrotnie, ostatnio przede wszystkim w związku z jej udziałem w telewizyjnym talent show The Voice Kids. Wokalistka pochodzi z gminy Urzędów, a swój muzyczny talent szlifuje pod okiem instruktora Pawła Cieliczki z kraśnickiego Centrum Kultury i Promocji. Teraz bierze udział we wspomnianym Domowy Festiwalu Piosenki i piosenką „Tańczące Eurydyki” z repertuaru Anny German.

 

 

Piosenka została nagrana podczas eliminacji do Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. Wykonanie przypadło do gustu organizatorom DFP i Kinga znalazła się w gronie 20 półfinalistów wydarzenia w kategorii dzieci i młodzieży. O tym kto znajdzie się w finale, a trafi do niego połowa półfinalistów, zdecydują internauci poprzez głosowanie, które potrwa do niedzieli 19 kwietnia

Jak wesprzeć naszą wokalistkę? Głos można oddać tutaj (rozwijamy listę w kategorii dzieci i młodzież i klikamy w kratkę przy imieniu nazwisku Kingi).

Wszystko już wiadomo, więc do dzieła!!!


Zobacz też:
The Voice Kids: Kinga Wołoszyn w drużynie Tomsona i Barona
Wokalne sukcesy Kingi Wołoszyn w Krakowie i Lublinie
Kinga Wołoszyn w gronie finalistów Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca Konin 2019


 

Najnowsze ogłoszenia