Ogłoszenie

„Na Zawsze”, czyli zespół Spring Rolls w nowej odsłonie

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Działają od 9 lat. Na swoim koncie mają bardzo dobrze przyjęty longplay „Universum", singiel „Lunatics”, demo „New Born” oraz singiel „Designer”. Co ważne zostały one bardzo dobrze przyjęte przez publiczność, a kraśnicki zespół Spring Rolls, o którym mowa, ma za sobą wiele udanych koncertów. Teraz można go jednak usłyszeć w nowej, zmienionej odsłonie.

Formacja Spring Rolls była dotąd kojarzona z mocnym, rockowym graniem. Nowy utwór „Na zawsze”, który opublikowany został 5 maja, jest jednak momentem zwrotnym w ich karierze.

Szukaliśmy nowych brzmień, rzeczy, których dotąd nie tworzyliśmy, instrumentów i narzędzi, których nie używaliśmy. Daje nam to wiele radości, czujemy, że ma to duży potencjał i może się spodobać słuchaczom – wyjaśniają członkowie bandu.

Piosenka „Na Zawsze” z elektronicznym bitem, charakterystyczną partią gitary i głębokim basem zmienia spojrzenie na dotychczasową twórczość Spring Rolls. Ma też bardzo aktualny tekst. Słyszymy w niej o izolacji w swoich domach i wysychającej Wiśle. Tymczasem tekst do tej piosenki powstał w sierpniu 2019 roku.

– Sam jestem zaskoczony jak bardzo na czasie jest ten tekst. Fakt, że powstał blisko rok temu, a prace nad piosenką zakończyliśmy z początkiem tego roku. Cieszę się jednak, że w tych dziwnych czasach jesteśmy w stanie zaproponować naszym fanom utwór, z którym mogą się utożsamić – opowiada Artur Łukasik, wokalista zespołu – Nawet nasz producent skwitował ostatnio „no prorok” (śmiech).

Producentem nowej piosenki jest Łukasz Olejarczyk, znany ze współpracy z takimi artystami jak Sonbird, Anita Lipnicka, LemOn, czy Kazik. Co w takim razie nas dalej czeka w muzyce Spring Rolls?

– Na pewno mamy jeszcze trochę asów w rękawie. Jesteśmy pewni, że niedługo znów zaskoczymy naszych słuchaczy – mówią muzycy.


Zobacz też:
„Girl from Mars” - teledysk do kolejnej piosenki zespołu Spring Rolls
„Animal Inside”, czyli koncertowy teledysk zespołu Spring Rolls
Spring Rollsi promowali w Kraśniku debiutancką płytę. Foto, Wideo
Spring Rolls: Teraz teledysk do piosenki "Planety", płyta jeszcze tej jesieni


 

Najnowsze ogłoszenia