Ogłoszenie

Kraśnicki zespół Infligo Mass w #hot16challenge2

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Ostatnio o tej akcji bardzo głośno zrobiło się w związku z włączeniem się w nią przez jednego z polityków, ale udział w niej biorą przede wszystkim artyści. Do wyzwania #hot16challenge2, o którym mowa, nominowany został i odpowiedział na nie też m.in. kraśnicki zespół Infligo Mass.

Akcję Hot 16 Challenge 2 zapoczątkował raper Solar - Karol Poziemski. Polega ona wykonaniu 16-wersowego utworu i nominowaniu kolejnych osób , które mają stworzyć swoją propozycję w 72 godziny. #hot16challenge2 to nie tylko tworzenie muzyki. Akcji towarzyszy zbiórka „Beef z koronawirusem #hot16challenge”, prowadzona poprzez fundację Siepomaga.pl, na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z koronawirusem. Nominowani i fani mogą wpłacać pieniądze pod adresem: http://siepomaga.pl/hot16challenge.

Jak wspomnieliśmy na wstępie, wśród nominowanych znalazł się m.in. kraśnicki Infligo Mass. Zobaczcie jak na zaproszenie do udziału w akcji odpowiedzieli tworzący go muzycy.

Infligo Mass to zespół młody stażem, ale tworzą go muzycy ze sporym doświadczeniem. Są to: Konrad "In-Door" Rymarczyk – gramofony/pady, Robert "Fliper" Strzelecki - gitara/instrumenty perkusyjne/klawisze, Jarosław "Goryl" Rymarz – bass oraz Wiktor "gRymas" Rymarczyk – rap. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywali w lokalnych grupach. Fliper i Goryl wywodzą się z gatunku muzyki alternatywnej. Tworzyli swego czasu m.in. część zespołu Edward With Gun. In-Door i gRymas od lat związani są natomiast ze środowiskiem rapowym, byli reprezentantami składów Burda Klika i Retorzy.

W ich ramach mieli już okazję zagrać liczne koncerty w kraju i za granicą oraz uczestniczyć w cyklicznych festiwalach u boku czołowych artystów obu gatunków. Dziś koncentrują się na przekuciu wieloletniego doświadczenia i rozwoju umiejętności na nową jakość brzmienia oraz warstwy tekstowej, sprowadzając to do wspólnego mianownika - INFLIGO MASS.

Ich płyty już można posłuchać w serwisie Youtube.

 

Najnowsze ogłoszenia