Ogłoszenie

#hot16challenge2: By pomóc rapują też Pitzo, Erdoj i H3RTZ

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Wczoraj poinformowaliśmy, że do akcji #hot16challenge2 włączył się kraśnicki zespół Infligo Mass. Okazuje się, że muzyków pochodzących z naszego miasta i powiatu, którzy rapując, tworząc swoje kawałki, zachęcają do włączenia się do zbiórki środków na walkę z koronawirusem w Polsce jest więcej. Swoje zwrotki nagrali już także między innymi Pitzo, Erdoj i Hertz.

Uwagę na to zwróciła nam pani Karolina za co serdecznie dziękujemy.

- Już niemal tydzień temu kraśniczanie wzięli udział w wyzwaniu. Swoje zwrotki nagrał Pitzo, czyli znany w całym kraju tancerz, właściciel szkoły tanecznej NBDS Studio, finalista programu telewizyjnego Mam Talent oraz prekursor promowania kultury hip-hopu w Kraśniku. Nominację od niego przyjął inny, pochodzący z Kraśnika raper o pseudonimie Erdoj, który od ponad roku konsekwentnie tworzy muzykę, wypuszczając do tej pory 3 pełnoprawne teledyski i współpracując ze znanymi w całym kraju raperami, takimi jak Mada, czy Kuba Knap – napisała nasza czytelniczka.

My z kolei trafiliśmy jeszcze na rymy H3RTZ-a, rapera pochodzącego z Urzędowa, a możliwe, że podobnych przykładów jest więcej. Jeśli o nich wiecie to czekamy na informacje na przykład przez nasz facebookowy profil. Chętnie dołączymy je do tego zestawienia. 


Zobacz też:
Kraśnicki zespół Infligo Mass w #hot16challenge2


Poniżej utwory wspomnianych trzech artystów nagrane w ramach wyzwania #hot16challenge2.

 

 

Jeśli wam się spodobało to zachęcamy do wsparcia zbiórki: http://siepomaga.pl/hot16challenge

Aktualizacja:

Jeszcze jedna 16-stka od rapera z naszej okolicy. Na wyzwanie odpowiedział Ivex.

 

Najnowsze ogłoszenia