Ogłoszenie

Kicia Kocia w kraśnickiej księgarni

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Po raz pierwszy w ubiegłą środę, czwartek i piątek gościliśmy w Kraśniku bohaterkę i ulubienicę przedszkolaków Kicię Kocię.

Słynna kotka odwiedziła m.in. księgarnię Avalon w dzielnicy Fabrycznej. Kicia Kocia przywiozła ze sobą mnóstwo prezentów dla dzieci. Można było sobie zrobić z nią zdjęcie, przytulić czy pokolorować. Każde dziecko otrzymało tatuaż z podobizną bohaterki.

Seria Kicia Kocia to książki dla dzieci autorstwa gdańskiej pisarki Anity Głowińskiej. Jej bohaterką jest mała, bystra kotka oraz jej przyjaciele.

Tytułowa rezolutna kotka odważnie odkrywa świat.

Wraz z kotką dzieci uczą się np. gotować, grają na instrumentach czy bawią się na placu zabaw. Jednak nie tylko: idą do lekarza, na basen, poznają policjanta i strażaka. Co ważne, uczą się też jak zachować się, gdy burza zaskoczy nas poza domem albo gdy zagadnie je nieznajomy.

Z Kicią Kocią można wybrać się wszędzie. Nawet w kosmos! Ale także do biblioteki, na plażę, w podróż pociągiem. Z kicią Kocią można majsterkować oraz segregować śmieci i robić wiele innych rzeczy. Z Kicią Kocią nigdy nie jest nudno.

Zdjęcia ze spotkania kraśniczan z Kicią Kocią możecie zobaczyć w galerii.

Najnowsze ogłoszenia