Ogłoszenie

Lato na Osiedlu – zaprasza ODK SM „Pomoc” wraz z partnerami

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Z pewnością nie wszyscy gdzieś na wakacje wyjadą, a jeśli już, to raczej nie na całe dwa miesiące. Zostając w Kraśniku wcale nie trzeba się nudzić. Jeżeli chodzi o starą dzielnicę miasta, to kilka różnych propozycji dla dzieci i młodzieży, ale nie tylko, mają między innymi Osiedlowy Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej „Pomoc”, tak zwany „Czerwoniak”, i współpracujące z nim miejskie placówki: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Centrum Kultury i Promocji oraz Miejska Biblioteka Publiczna.

W czasie wakacji Osiedlowy Dom Kultury i jego partnerzy zapraszają między innymi na zajęcia sportowo-rekreacyjne dla przedszkolaków na boisku osiedlowym przy ul Spółdzielczej oraz do budynku ODK na zajęcia plastyczne, gry planszowe, warsztaty DIY/Zrób to sam, warsztaty modelarskie.

Do ODK na zajęcia plastyczne w poniedziałki na godzinę 11:00 zaprasza także Miejska Biblioteka Publiczna.

Ponadto na 25 lipca zaplanowane są Familijny Rajd Rowerowy, możliwy start spod Orlika Piaski lub z placu za CKiP, oraz Warsztaty Łucznicze, które odbędą się na zielonym terenie za blokiem Rumiankowa 6b.

Wspomniane zajęcia i wydarzenia współfinansowane są z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii Miasta Kraśnik.

Ze względu na obowiązujący reżim sanitarny liczba uczestników w zajęciach i wydarzeniach ograniczona. Obowiązują zapisy. Szczegóły na plakatach.

 

 

Najnowsze ogłoszenia