Ogłoszenie

Andrzej Pawka w "THE FOUR Bitwa o Sławę". Dzisiaj w TV Polsat

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

"The Four. Bitwa o sławę" to polska wersja muzycznego talent show emitowana przez telewizję Polsat. Udział biorą w nim utalentowani wokaliści wyłonieni podczas castingów. Oceniają ich jurorzy i publiczność. W dzisiejszym, 3. odcinku programu będzie można zobaczyć kraśniczanina Andrzeja Pawkę.

Premierowy odcinek programu ukazał się już w marcu, ale po emisji dwóch odcinków Polsat zawiesił jego emisję ze względu na pandemię (w ocenie uczestników udział bierze blisko 500-osobowa publiczność). Teraz je wznowiono, przypomniano dwa wcześniej już pokazane odcinki. Dzisiaj pokazany zostanie premierowo trzeci, choć nagrany jeszcze wiosną, odcinek show. To w nim zobaczymy wokalistę kraśnicko-lubelskiego zespołu Pawkin – Andrzeja Pawkę.

Formuła programu polega na tym, że otwiera go czworo wokalistów, którzy zasiadają na „gorących krzesłach”. Kolejni zakwalifikowani do programu próbują ich z tych krzeseł „strącić”. Najpierw zaśpiewaną przez pretendenta piosenkę ocenia jury w składzie: Natalia Nykiel, Igor Herbut i Kuba Badach. Jeśli dany wykonawca uzyska 3 głosy na „tak”, to ma prawo wskazać uczestnika z gorących krzeseł z którym stoczy bezpośredni pojedynek. O tym kto z tego wokalnego pojedynku wyjdzie zwycięsko i zasiądzie na gorącym krześle decyduje publiczność zgromadzona w studiu. Wygrany pojedynek to awans do kolejnego odcinka.

Jak poszło kraśniczaninowi, czy jego występ spodobał się jurorom i dostał szansę, by zmierzyć się z innym uczestnikiem w bitwie? Start dzisiejszego (piątek 30 października) odcinka "The Four. Bitwa o sławę" o godzinie 22.35 na antenie Telewizji Polsat.

Warto przypomnieć, że to nie pierwszy udział Andrzeja Pawki w telewizyjnym muzycznym talent show. Wraz z zespołem Pawkin dotarł do półfinału V edycji programu MUST BE THE MUSIC.

Najnowsze ogłoszenia