Ogłoszenie

Wszyscy uczestnicy konkursu literackiego nagrodzeni

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Nadszedł czas na rozstrzygnięcia w konkursie literackim pt. „Opowieści z doliny rzeki Wyżnicy” zorganizowanym przez ODK SM Pomoc i Starostwo Powiatowe w Kraśniku w partnerstwie z Księgarnią Avalon oraz portalem Kraśnik24. Nagrody trafia do autorów wszystkich opowiadań.

Prace nadesłane na konkurs oceniało jury w składzie : Agnieszka Lidia Płatek – dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Stróży Kolonii, Magdalena Kołazińska-Bieleń – nauczyciel języka polskiego z Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku oraz Andrzej Gotner – pracownik wydziału promocji Starostwa Powiatowego w Kraśniku. Jurorzy zapoznali się z trzema nadesłanymi pracami: Zabójczy zakręt” Jakuba Chmielewskiego, opowiadanie autorstwa Weroniki Szczerepy oraz „Każdemu za swoje – czyli życie nasze w obozie Budzyń” Krystiana Furgały.

W związku z małą liczbą zgłoszonych prac jurorzy w porozumieniu z organizatorami konkursu uznali, że nie będą przyznawać nagród za poszczególne miejsca, natomiast autorzy opowiadań otrzymają równorzędne nagrody za udział w konkursie.

Nagrodami będą bony podarunkowe do wykorzystania w kraśnickiej Księgarni Avalon oraz książki.

Najnowsze ogłoszenia