Ogłoszenie

Pochwalcie się jak dzieci spędzają ferie w domu

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Tegoroczne ferie zimowe są niestety ze względu na pandemię i związane z nią ograniczenia inne. Oprócz klubowych treningów sportowych nie ma stacjonarnych zajęć plastycznych, tanecznych czy muzycznych. Zorganizowanie czasu wolnego dla dzieci spoczywa więc w dużej mierze na rodzicach, dziadkach i opiekunów w domach. Burmistrz Wojciech Wilk zachęca do tego, by pochwalić się feryjną aktywnością.

- Instytucje miejskie przygotowały na czas ferii ofertę warsztatów plastycznych, kulinarnych, zajęć tanecznych, sportowych, a także łamigłówek i zagadek edukacyjnych w formie online. Ale być może mają Państwo inne pomysły na spędzenie tego czasu? Zachęcam do udziału w zabawie, która polega na pokazaniu jak w ciekawy sposób można spędzić ferie w domu – napisał na swoim facebookowym profilu burmistrz Wojciech Wilk.

☝️Co trzeba zrobić? W komentarzu pod tym postem zachęcającym do tej zabawy, który znajdziecie tutaj, należy wstawić zdjęcie dziecka podczas feryjnej zabawy. Autorzy postów z największą liczbą reakcji otrzymają od miasta drobne upominki. Zabawa trwa do końca ferii czyli do niedzieli 17 stycznia.

- Liczę, że podzielą się państwo atrakcyjnymi pomysłami, które z pewnością zainspirują inne dzieci do kreatywnych, ciekawych oraz aktywnych zajęć i zabaw – dodaje Wojciech Wilk.

Najnowsze ogłoszenia