Ogłoszenie

Fotograficzny konkurs powiatowy. Rób zdjęcia, wygrywaj cenne nagrody

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

To już kolejna edycja powiatowego konkursu fotograficznego. Tym razem zaprezentować trzeba cztery fotografie z powiatu kraśnickiego zrobione podczas jednej z czterech pór roku. Jest na to czas do 30 listopada. Pula rzeczowych nagród w tym roku wynosi 10 tys. zł.

Za oknem piękna zima. To dobry powód by wziąć aparat lub telefon i zacząć "zbierać" zdjęcia  na konkurs „Piękno Powiatu Kraśnickiego w obiektywie” zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku.

Żeby wziąć udział w konkursie trzeba przedstawić dokładnie cztery fotografie po  jednej  przypadającej  na  każdą  porę  roku: wiosna, lato, jesień, zima.

- Chcemy uwiecznić ciekawe miejsca i piękno krajobrazu powiatu kraśnickiego w ciągu wszystkich czterech pór roku. W przyszłości wykorzystalibyśmy te prace do promocji powiatu kraśnickiego chociażby w kalendarzach powiatowych ale i na stronie internetowej czy wydrukami dekorując salę konferencyjną. Tm samym mieszkańcy tu żyjący mieliby swój wkład w promocję terenu na którym mieszkają - mówi starosta Andrzej Rolla.

Fotografie zgłoszone do konkursu powinny przedstawiać ciekawe miejsca, obiekty lub detale przedstawiające bogactwo  natury  (roślina,  zwierzę,  krajobraz) wykonane na terenie powiatu kraśnickiego. Kto nie ma takich zdjęć spokojnie może je dopiero zrobić, bowiem czas na zgłoszenie jest do 30 listopada tego roku.

W tym roku w konkursie mogą wziąć udział wszystkie osoby powyżej 16 lat, bez względu na to czy fotografują amatorsko czy zawodowo. Szczegółowe wymagania techniczne oraz organizacyjne, w tym formularz zgłoszeniowy, znaleźć można na stronie Starostwa Powiatowego www.powiatkrasnicki.pl.

Na najlepszych czekają cenne nagrody o łącznej wartości 10 tys. zł.

Najnowsze ogłoszenia