Ogłoszenie

Gościeradowianka zaśpiewa w walentynkowym koncercie o miłości w studiu Radia Lublin

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Miłość i jej różne oblicza to jeden z najpopularniejszych tematów piosenek, więc święto zakochanych bez muzyki byłoby niepełne. Dzisiaj odbywa się wiele muzycznych wydarzeń. My zachęcamy do udziału w koncercie, którego organizatorem jest lubelski Uniwersytet Medyczny, a transmitowany będzie on-line. Jednym z artystów, którzy się podczas niego zaprezentują, będzie gościeradowianka Oliwia Kuśmierz.

Jak przekonują przedstawiciele lubelskiej uczelni, miłość i medycyna mają ze sobą naprawdę wiele wspólnego! Dlatego nieprzypadkowo właśnie 14 lutego na scenie radiowego Studia im. Budki Suflera wystąpią studenci UM, którzy skutecznie łączą wiele pasji – od medycznych po muzyczne.

Jednym z wykonawców będzie gościeradowianka Oliwia Kuśmierz, która swój muzyczny talent rozwija pod skrzydłami Gminnego Ośrodka Kultury w Gościeradowie, a na lubelskim Uniwersytecie Medycznym studiuje położnictwo. W przyszłości planuje połączyć obie te pasje i śpiewać kołysanki maluchom. Oliwia ma na swoim koncie między innymi występy w zespole Young And Full Of Energy oraz wiele indywidualnych sukcesów. Jest między innymi laureatką Międzynarodowego Konkursu na Ukrainie w kategorii wokal estradowy oraz stypendystką Marszałka Województwa Lubelskiego za osiągnięcia artystyczne.

Oprócz Oliwii wystąpią: Katarzyna Góras, Abraham Diomande, Mateusz Górecki, Nina Krawczyk i Wiktor Terelak, a gośćmi specjalnymi będą Alan Maze i Maria Holka.

Jak przystało na imprezę organizowaną przez medyków, występy przeplatane będą konsultacjami, podczas których uniwersytecka kadra specjalistów opowie o różnych obliczach miłości.

Transmisja walentynkowego koncertu pt. „Portret Miłości” rozpocznie się na facebookowym profilu Uniwersytetu Medycznego oraz Stowarzyszenia Przyjaciół Radia Lublin w niedzielę 14 lutego o godz. 18:00.

 

  foto na górze tekstu Magdalena Wojtaszek/Foto Wojtaszek

Najnowsze ogłoszenia