• Choma 2019

W miniony weekend (18-20.10.2019 r.) w Siedlcach odbył się Puchar Polski w Zapasach w stylu wolnym w kategorii juniorów i juniorek. Zabraknąć na nim nie mogło uczniów kraśnickiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego działającej w ramach Zespołu Szkół nr 3 i zawodników L.U.K.S Suples Kraśnik. Nasi reprezentanci z zawodów przywieźli 2 medale.

Przed tygodniem, 12 października, na terenie Leśnego Ośrodka Edukacyjnego im. red. A. Zalewskiego w Jedlni-Letnisko (powiat radomski) odbył się kolejny turniej łuczniczy 3D zorganizowany przez Lubelską Grupę Łuczniczą i Dzikich Łuczników. Także tym razem bezkonkurencyjny w swojej kategorii okazał się podczas niego kraśniczanin Andrzej Trynkiewicz.

Po wygranej przed tygodniem z rezerwami Korony Kielce i wczorajszym remisie kielczan z Motorem dzisiaj Stal Kraśnik mogła wskoczyć na fotel lidera 4 grupy III ligi. Warunkiem była jednak wygrana z Hutnikiem Kraków. I po pierwszej połowie spotkania wydawało się, że cel ten jest jak najbardziej do osiągnięcia. To krakowianie przechylili jednak szalę zwycięstwa na swoją stronę.

W   niedzielę w  Eindhoven w Holandii  został rozegrany  Marathon  Eindhoven.  Zdominowali go zawodnicy z Kenii, którzy zajęli pierwsze 9 miejsc.  Kamil Jastrzębski znalazł się tuż poza pierwszą dziesiątką. Dobre wyniki osiągali także inni biegacze z SKB.

Więcej artykułów…