• Appia

22-letni pomocnik z Kraśnika "nafciarzem" został 17 sierpnia 2017. Do Płocka trafił w ramach rozliczenia za transfer gotówkowy do Jagiellonii Białystok Piotra Wlazły. Szybko okazało się jednak, że nie będzie dodatkiem, a podstawowym zawodnikiem zespołu prowadzonego przez Jerzego Brzęczka. Wychowanek kraśnickiego MUKS-u właśnie przedłużył swój kontrakt z płockim klubem. Może też wkrótce trafić do reprezentacji Polski.

Minionej soboty (17 lutego), na boisku ze sztuczną murawą przy Arenie Lublin, Stal Kraśnik zmierzyła się w Lublinie z tamtejszą Lublinianką. Ten mecz trener Daniel Szewc postanowił wykorzystać między innymi do przetestowania kilku nowych zawodników, między innymi trzech Gruzinów. Wygląda jednak na to, że żaden z nich nie zagrzeje miejsca w zespole Stali.

Wczoraj (w sobotę 10 lutego) w Ożarowie swój trzeci sparing w ramach przygotowań do rundy wiosennej zagrali piłkarze Stali Kraśnik. Ich rywalem był czwartoligowiec z województwa świętokrzyskiego – Kamienna Brody. Po pierwszych 45 minutach bardziej zadowoleni mogli być piłkarze Kamiennej, ale druga połowa należała zdecydowanie do stalowców.

Były piękne strzały, wyborne parady bramkarskie, zacięta gra, ale przede wszystkim dobra zabawa. W turnieju piłkarskim Football Academy CUP, który odbył się w sobotę (17 lutego) w Kraśniku, najlepsza okazała się drużyna Maxi Raba.

Więcej artykułów…