Plan na wiosnę i cały sezon został wykonany, to znaczy kraśnicka Stal utrzymała się w III lidze i najprawdopodobniej dostanie dotację z PZPN w ramach programu Pro Junior System, ale mimo niezłej pozycji wyjściowej na koniec pierwszej rundy o jego realizację łatwo nie było. W ostatnim ligowym meczu złożona głównie z młodzieży kraśnicka drużyna uległa równie odmłodzonym Orlętom Radzyń Podlaski. Z żółto-niebieskimi oficjalnie pożegnał się Daniel Szewc.

Dzisiaj w kraśnickim Parku im. Jana Pawła II odbył się Festyn Piłkarski Lubelskie 2019. W jego ramach promowano rozpoczynające się w przyszłym tygodniu Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej U-20, które odbywać się będą m.in. w Lublinie. Podczas imprezy rozdawane były między innymi bilety na mecze, które rozgrywane będą na Arena Lublin.

Miało być jedynie sprawozdawcze, a zrobiło się wyborcze. Podczas dzisiejszego Walnego Zgromadzenia Członków FKS Stal Kraśnik rezygnację złożył dotychczasowy zarząd klubu i wybrane zostały nowe władze. Prezesem Stali została bizneswoman Magdalena Czelej.

Więcej artykułów…