• Żabka
  • Leasing team

Po wyjazdowym zwycięstwie 15 sierpnia nad Victoria Żmudź dobrą passę w meczu z Włodawianką Włodawa postara się utrzymać utrzymać liderująca IV lidze Stal Kraśnik. Pierwszych punktów w okręgówce, po dwóch kolejny porażkach, szukać będzie Orzeł Urzędów. Pierwsze emocje związane z meczami o punkty czekają też kibiców zespołów z powiatu kraśnickiego występujących w A klasie.

Kilka tygodni temu przemknęła plotka, że może przenieść się do Krakowa w ślad za byłym trenerem Jagiellonii Michałem Probierzem. Wtedy piłkarz zdementował nam jednak te informacje deklarując, że będzie walczył o miejsce w podstawowym składzie Jagi. Okazuje się jednak, że kraśniczanin Damian Szymański, bo o nim mowa, zmienił barwy klubowe i trafił nie do Cracovii, ale Wisły Płock.

W miniony weekend rozgrywki ligowe zainaugurowały dwa piłkarskie zespoły z terenu powiatu kraśnickiego. W lepszych humorach są z pewnością piłkarze Stali Kraśnik, którzy swój mecz wygrali i po pierwszej kolejce rozgrywek lubelskiej IV ligi przewodzą w tabeli. Od falstartu swój powrót do okręgówki zaczął natomiast Orzeł Urzędów.

Ostatnie lata spędził w GKS Bełchatów z półroczną przerwą na grę w Lechii Tomaszów Mazowiecki. W obecnej przerwie rozgrywkowej pojawiły się informacje, że może przenieść się do Motoru Lublin. Okazuje się jednak, że Paweł Zięba, o którym mowa, prawdopodobnie będzie „kopał” u naszych zachodnich sąsiadów.

Więcej artykułów…