Przegrana na koniec sezonu. Stal Kraśnik – Lublinianka Lublin 1:2 Foto

Piłka nożna
Czcionka

Ostatni mecz w sezonie 2016/2017 lubelskiej IV ligi zagrali wczoraj piłkarze Stali Kraśnik. Niestety kibicom, którzy mimo niesprzyjającej aury przyszli na stadion MOSiRu, nie było dane cieszyć się ze zwycięstwa swojej drużyny. Losy spotkania na swoją korzyść w doliczonym czasie gry rozstrzygnęła Lublinianka Lublin.

Wynik niedzielnego meczu nic nie mógł już zmienić w układzie tabeli jeżeli chodzi o pozycję podopiecznych trenera Daniela Szewca, mieli pewne 5. miejsce, i to trochę było widać na boisku. W pierwszej połowie spotkania mieli przewagę, ale długo nie potrafili sobie wypracować dogodnej sytuacji do przełożenia tego na wynik. Bramka padła dopiero w 30 minucie. Zdobył ją, wykańczając drużynową akcję i podanie od Ernesta Skrzyńskiego, Emil Zieliński.

 

 

Po przerwie to goście wyszli na boisko bardziej zmotywowani i parli do wyrównania. Udało im się to w 62. minucie, a gola zdobył Rafał Stępień.

Kraśniczanie starali się kontrować, niestety ich akcje najczęściej załamywały się na linii obrony gości. Najlepszą okazję do tego, by rozstrzygnąć losy meczu na swoją korzyść mieli w 90 minucie, ale piłka uderzona przez Dawida Szczukę z kilku metrów od bramki rywali jedynie odbiła się od poprzeczki. Chwilę później udało się to natomiast Lubliniance, a zwycięstwo i 3 punkty zespołowi z Lublina dał gol zdobyty w doliczonym czasie gry przez Dawida Skoczylasa.

 

Stal Kraśnik - Lublinianka Lublin 1:2

Stal Kraśnik: Piotr Piotrowski – Damian Pietroń, Adam Orzeł, Albert Pluder, Dawid Szczuka, Bartłomiej Koneczny (58' Patryk Wciślak), Rafał Król, Ernest Skrzyński, Emil Zieliński, Anton Lutsyk, Arkadiusz Maj (80' Jakub Woźniak).

 

Zdjęcia z meczu Stal Kraśnik – Lublinianka Lublin możecie zobaczyć tutaj.