Sparingowa wygrana stalowych rezerw. Stal II Kraśnik - Perła Rudnik 5:1 Foto

Piłka nożna
Czcionka

Dzisiaj w Sandomierzu sparingową potyczkę ma pierwszy zespół Stali Kraśnik, a wczoraj wieczorem w Kraśniku kontrolny mecz zagrały stalowe rezerwy. Podopieczni trenera Rafała Tomiło zmierzyli się z B klasową Perłą Rudnik, której trenerem jest Waldemar Drozd.

Od początku meczu przeważali kraśniczanie i to znalazło odzwierciedlenie w wyniku spotkania. Bramki dla rezerw Stali strzelili: Wciślak, Dąbrowski, K. Szymański, Piotrowski i Ciempiel. Bramkę dla Perły, dla której był to pierwszy sparing w letniej przerwie, gola strzelił M. Machaj.

A klasa, w której występuje Stal II Kraśnik, rozgrywki zaczyna 19 sierpnia, ale sporą część zawodników występujących w tym zespole mecz o stawkę czeka już jutro. To na nich w głównej mierze ma się opierać drużyna Stali, który w niedzielę zagra mecz Pucharu Polski na szczeblu LZPN z GKS Niemce.

 

Stal II Kraśnik – Perła Rudnik 5:1

Stal: Gubernat - Szymański, Woźniak, Urba, Stępniak, Rycerz, O. Szabat, Pizoń, Piotrowski, Wciślak, K. Szabat. Na ławce rezerwowych mecz rozpoczęli: Białczak, Jaszowski, K. Szymański, Dąbrowski, Graczew, Cholewiński, Gałkowski i Ciempiel.

 

Zdjęcia z meczu Stal II – Perła można zobaczyć tutaj.