Najpierw zagrają, później się zaprezentują. Stal Kraśnik rozpoczyna nowy sezon

Piłka nożna
Czcionka

Kolejność co prawda trochę odwrócona, ale kraśniccy kibice , szczególnie fani piłki nożnej, obu wydarzeń nie powinni przegapić. Już jutro Stal Kraśnik zagra swój pierwszy mecz o punkty w sezonie 2017/2018 lubelskiej IV ligi. Dzień później zaplanowano oficjalną prezentację drużyn Stali Kraśnik.

Pierwszy, rywalem Stali Kraśnik będzie IV-ligowy beniaminek Eko Różanka. W roli faworyta na murawę wyjdą kraśniczanie, ale z pewnością rywala lekceważyć nie można. Zresztą ostatni sparing w Sandomierz pokazał, że zespół prowadzony przez trenera Daniela Szewca jeszcze w pełni formy nie jest. Czy uszczelnić obronę pomoże najnowszy nabytek kraśnickiej drużyny, wychowanek Motoru Lublin, były zawodnik między innymi Floty Świnoujście i Chełmianki Chełm, Damian Falisiewicz? O tym przekonamy się w najbliższych tygodniach.

Mecz z Eko Różanką odbędzie się w sobotę 12 sierpnia w Kraśniku o godzinie 16.00.

Dzień później, czyli w niedzielę, na Scenie Letniej CKiP zaplanowano oficjalną prezentację drużyn Stali Kraśnik. Towarzyszyć jej będą występy artystów spod skrzydeł CKiP oraz koncerty kraśnickich zespołów Canion i Rock&Feler Band.

Zachęcamy do udziału w obu wydarzeniach.