Zagraj w piłkarskim turnieju o Puchar Posła Wojciecha Wilka

Piłka nożna
Czcionka

W najbliższą sobotę (23 września) na kraśnickich orlikach odbędzie się Turniej Piłkarski „O Puchar Posła Wojciecha Wilka”. Do udziału w nim zaproszeni są wszyscy chętni począwszy od 8-latków po seniorów. Rozgrywki odbędą się w 3 kategoriach wiekowych.

Organizatorem turnieju jest Biuro Poselskie Posła Wojciecha Wilka. Rozgrywki odbędą się na kraśnickich boiskach Orlik przy PSP nr 5 (al. Niepodległości 54), na osiedlu Piaski (ul. Rumiankowa) oraz przy PSP nr 1 (ul. Kościuszki 23).

W turnieju mogą brać udział wyłącznie drużyny amatorskie (mogą się one składać z zawodników grających w rozgrywkach LZPN) . Uczestnicy podzieleni zostaną na 3 kategorie wiekowe: od 8 do 11 roku życia, 12-16 latkowie (ci mają możliwość wyboru czy chcą grać w 2 czy 3 kategorii) oraz kategoria open. Wstępnie planowane jest, że kategoria najmłodsza rozgrywki zacznie o godz. 9:00, średnia o godz. 13:00, a najstarsza po godzinie 16:00. Szczegółowy harmonogram gier oraz na którym z orlików będą grały poszczególne drużyny organizatorzy podadzą w piątek po losowaniu zgłoszonych drużyn.

Drużyna musi zgłosić do rozgrywek przynajmniej 6 zawodników, przy czym skład nie może przekraczać 10 osób. Zespoły występować będą w sześcioosobowych składach (bramkarz + 6 zawodników w polu). Każda z drużyn musi mieć kapitana (kierownika), który będzie informowany przez organizatorów o dalszym przebiegu rozgrywek oraz innych sprawach organizacyjnych. W celu zgłoszenia drużyny do rozgrywek należy czytelnie wypełnić kartę zgłoszeniową (wraz z podpisaną zgodą rodzica bądź opiekuna prawnego w przypadku osób niepełnoletnich) i dostarczyć do animatora orlika bądź organizatora . Zgłoszenie musi być podpisane przez kapitana lub kierownika, który tym samym zobowiązuje się opiekować zawodnikami swojej drużyny na każdym meczu i ponosi odpowiedzialność za właściwe zachowanie się zawodników oraz osób towarzyszących podczas pobytu na zawodach. Opiekunem może być tylko osoba dorosła (ukończone 18 lat).

Uprawnionym do gry jest wyłącznie zawodnik wpisany do karty zgłoszeniowej drużyny. Zawodnik może być zgłoszony tylko do jednej drużyny. Zgłoszenie do rozgrywek jest jednoznaczne z przyjęciem zasad i reguł zawartych w regulaminie i przepisach gry.

 

 

Regulamin, karty zgłoszeń oraz oświadczenia rodziców dostępne u Animatorów Orlików, w Biurze Poselskim przy ul. Lubelskiej 58 A oraz na facebook’owych funpage’ach Orlików.

Szczegółowy regulamin turnieju odnajdziecie także tutaj, a kartę zgłoszenia tutaj.