Kolejna drużyna odprawiona z kwitkiem. Stal Kraśnik – Roztocze Szczebrzeszyn 4:0

Padający deszcz i w związku z tym ciężkie boisko gry raczej nie ułatwiały, ale te niesprzyjające warunki nie przeszkodziły Stali Kraśnik w odniesieniu kolejnego zwycięstwa. Tym razem jako pokonana w starciu z Danielem Szewcem i jego ekipą schodziła z murawy drużyna Roztocza Szczebrzeszyn.

Kraśniczanie przeważali przez cały mecz. Grali uważnie w obronie i co chwilę wyprowadzali ataki na bramkę rywala. Na prowadzenie wyszli już po kwadransie gry, a wynik spotkania otworzył Rafał Król. 8 minut później piłkarze i kibice cieszyli się z kolejnego gola, a jego autorem był Damian Pietroń. Jeszcze w pierwszej połowie mogło paść kilka kolejnych bramek, ale albo brakowało precyzji, albo piłkarze nieco za długo zwlekali, by uderzyć piłkę i strzały blokowali obrońcy lub bramkarz Roztocza.

W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił. O tym co działo się na boisku nadal decydowali stalowcy. Bramkę na 3:0 w 66. minucie z rzutu wolnego zdobył Daniel Szewc, a wynik spotkania kilka minut później ustali Emil Zieliński.

Stal Kraśnik – Roztocze Szczebrzeszyn 4:0

Skład Stali Kraśnik: Łukasz Kijańczuk – Jakub Gajewski, Damian Pietroń, Patryk Żuber, Piotr Chomczyk , Daniel Szewc, Anton Lutsyk, Rafał Król, Emil Zieliński, Filip Drozd, Arkadiusz Maj; ponadto zagrali: Albert Pluder, Adam Orzeł, Ernest Skrzyński. Grzegorz Leziak i Mateusz Matysiak

Zdjęcia z meczu Stal Kraśnik - Roztocze Szczebrzeszyn można obejrzeć tutaj.