Kolejny gol Szymańskiego w Lotto Ekstraklasie. Tym razem ustrzelił Sandecję

Ledwie kilka dni temu cieszyliśmy się z bramki Damiana Szymańskiego strzelonej Wiśle Kraków, a wczoraj kraśniczanin znów dał nam powody do radości. W środowym (13 grudnia) meczu grający w Wiśle Płock wychowanek MUKS-u i Stali Kraśnik strzelił swoją 3. bramkę w tym sezonie.

Rywalem nafciarzy w ostatnim w tym roku spotkaniu przed własną publicznością była Sandecja Nowy Sącz. Spotkanie lepiej zaczęło się dla goście, bo już w 2. minucie meczu wyszli na prowadzenie. Wyrównanie dała bramka strzelona w 27. minucie spotkania przez Giorgia Merebashviliego. 3 minuty później kibice na trybunach w Płocku znów mieli powody do radości, tym razem za sprawą Szymańskiego. Kraśniczanin skorzystał z dośrodkowania z rzutu wolnego Nico Vareli, mocno uderzył pod poprzeczkę i futbolówka wpadła do siatki.

W drugiej połowie żadne bramki już nie padły i spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Wisła Płock - Sandecja Nowy Sącz 2:2 (2:2)

Skrót meczu Wisła Płock - Sandecja Nowy Sącz i bramkę Damiana Szymańskiego możecie zobaczyć tutaj.

W ostatnim tegorocznym meczu LOTTO Ekstraklasy, w sobotę 16 grudnia, Wisła Płock na wyjeździe zmierzy się z Legią Warszawa.