4 bramki Króla. Stal Kraśnik pokonała w sparingu Alit Ożarów

W oczekiwaniu na pierwszy mecz o punkty wczoraj (w sobotę 24 marca) kraśnicka Stal zagrała w Ożarowie drugi w tym roku sparing z tamtejszym Alitem. Tym razem kraśniczanie pokonali rywala jeszcze wyraźniej niż w styczniu, a bohaterem meczu był nasz super snajper Rafał Król.

Stalowcy, właśnie za sprawą Króla, na prowadzenie wyszli już w pierwszej minucie spotkania, ale w pierwszej połowie w ich grze było sporo chaosu. Gospodarze zdołali wyrównać i do przerwy było 1:1.

Druga połowa meczu to strzelecki koncert Stali. Kolejne 3 bramki dołożył Rafa Król, a po jednym trafieniu zanotowali Szewc i Jakub Czelej.

Alit Ożarów - Stal Kraśnik 1:6

Skład Stali: Sebastian Ciołek – Piotr Chomczyk, Adam Orzeł, Marcin Matysiak, Grzegorz Leziak, Marcin Wojtaszek, Daniel Szewc, Paweł Fornal, Jakub Czelej, Rafał Król, Filip Drozd.

Ponadto zagrali: Jakub Dąbrowski, Daniel Kędra, Anton Lutsyk, Maciej Poleszak, Igor Lutsyk

***

Kolejny mecz, tym razem już o punkty, kraśniczanie zagrają we wtorek 3 kwietnia z Victorią Żmudź. Mecz o 16:00 na MOSiR Kraśnik