Zawodnik Stali Kraśnik chce się przenieść do II ligi?

Piłka nożna
Czcionka

Piłkarze kraśnickiej Stali już rozpoczęli przygotowania do III ligowego sezonu. W ich trakcie z pewnością na treningach i sparingach będą przewijać się nowe twarze, ale możliwe są też odejścia do innych klubów. Swoich sił na wyższym poziomie rozgrywkowym chciałby spróbować m.in. Jakub Czelej.

Czelej do Stali dołączył wiosną tego roku. Gra na pozycji skrzydłowego. W kilku meczach, szczególnie na początku rewanżowej rundy rozgrywek lubelskiej IV ligi, pokazał się z dobrej strony. Chce jednak spróbować swoich sił na wyższym poziomie niż III liga.

Jak podało Radio Piekary, jest jednym z 6 nowych zawodników, którzy biorą udział w zajęciach pierwszej drużyny czternastokrotnych mistrzów Polski. Teraz Ruch Chorzów, o którym mowa, który jeszcze w sezonie 2016/2017 grał w Lotto Ekstraklasie, po kolejnym słabym sezonie zaliczył jednak spadek do II ligi.

Kraśniczanin wystąpił dzisiaj w pierwszym letni sprawdzianie „Niebieskich, w którym rywalem chorzowskiego zespołu była pierwszoligowa Garbarnia Kraków. Na boisko wszedł w drugiej połowie spotkania. Ruch przegrał ten mecz 0:1.