Szymański powołany na zgrupowanie i mecze reprezentacji z Czechami i Portugalią

Piłka nożna
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W niedzielę napisaliśmy o bardzo dobry występie i bramce strzelonej przez Damiana Szymańskiego w meczu Śląsk Wrocław – Wisła Płock. Kraśniczanin dał tym samym selekcjonerowi Jerzemu Brzęczkowi ważny argument do tego, by powołać go na kolejne mecze polskiej reprezentacji i „Szycha” takie zaproszenie do kadry dostał.

Lista zawodników zaproszona przez Jerzego Brzeczka na zgrupowanie i mecze z Czechami (15 listopada o godz. 18:00 w Gdańsku) oraz Portugalią (20 listopada o godzinie 20:45 w Guimarães) ogłoszona została wczoraj. Po raz trzeci już takie zaproszenie dotarło do wychowanka kraśnickiego MUKS-u, środkowego pomocnika Wisły Płock, Damiana Szymańskiego.

Do tej pory kraśniczanin na murawę z orzełkiem na piersi w ramach „dorosłej reprezentacji” wybiegał podczas spotkania z Irlandią i w dwóch meczach z Włochami. Teraz ma szansę na kolejne występy.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

 


Zobacz też:
Lotto Ekstraklasa. Szymański strzelił, Wisła wygrała
Kolejne powołanie do reprezentacji Polski dla Damiana Szymańskiego
Polska zremisowała z Irlandią, drugi mecz Szychy w reprezentacji. Wideo
Damian Szymański zadebiutował w reprezentacji, Polska zremisowała z Włochami


Na zdjęciu na górze tekstu Damian Szymański, Mateusz Klich i Damian Kądzior po strzelonej przez Klicha bramce w meczu Polska – Irlandia foto pzpn.pl