Przegląd Sportowy: Europa obserwuje Szymańskiego. Reprezentant Polski zimą opuści Wisłę

Piłka nożna
Czcionka

Sporo ostatnio piszemy o Damianie Szymańskim, wychowanku MUKS Kraśnik grającym w Wiśle Płock, ale są ku temu powody. Kolejny przynosi gazeta Przegląd Sportowy, według której kraśniczanin jeszcze tej zimy może opuścić Płock i przenieść się za granicę.

O zainteresowaniu Damianem ze strony zagranicznych klubów mówi się już od prawie roku. Teraz jego wartość z pewnością podniosły jeszcze powołania do reprezentacji Polski. Jak informuje Przegląd Sportowy, na ostatnich meczach podglądali go między innymi wysłannicy francuskiego Saint Etienne i rosyjskiego Spartaka Moskwa. Prezes Wisły Płock potwierdza, że zainteresowani są, ale żadne konkretne oferty jeszcze nie wpłynęły.

- Na pewno za grosze go nikomu nie sprzedamy – zapowiada na łamach Przeglądu Sportowego prezes nafciarzy Jacek Kruszewski.


Zobacz też:
Będzie kraśnicki pojedynek w 1/8 Pucharu Polski: Marcel Kotwica (Puszcza Niepołomice) vs. Damian Szymański (Wisła Płock)
Szymański powołany na zgrupowanie i mecze reprezentacji z Czechami i Portugalią
Lotto Ekstraklasa. Szymański strzelił, Wisła wygrała


Więcej na ten temat w artykule Macieja Wąsowskiego Europa obserwuje Szymańskiego. Reprezentant Polski zimą opuści Wisłę.

 

foto archiwum Damiana Szymańskiego