Dobry występ i bramka Szymańskiego w meczu Lech – Wisła. Wideo

Piłka nożna
Czcionka

W spotkaniu reprezentacji z Czechami nie zagrał z powodu lekkiej kontuzji. W meczu z Portugalią na murawie pojawił się tylko na chwilę w końcówce meczu. We wczorajszym ligowym pojedynku Damian Szymański zagrał już jednak pełne 90 minut, po raz kolejny pokazał się z bardzo dobrej strony i strzelił bramkę.

Dużo widzi, dobrze odbiera, jest bardzo aktywny - to tylko kilka słów komentatorów stacji Canal+ o grze kraśniczanina we wczorajszym meczu Lech Poznań - Wisła Płock. Damian Szymański rozegrał kolejny bardzo dobry mecz. Nie tylko przebiegł najdłuższy dystans spośród zawodników obecnych na murawie, ale strzelił bramkę, a także pokazał, że jak już przydarzy mu się błąd, to jest bardzo zdeterminowany żeby go szybko naprawić.

Bramkę strzeloną przez Szychę możecie zobaczyć w materiale wideo poniżej.

 

 

Niestety, mimo bramki Szymańskiego, Wisła Płock przegrała starcie w Poznaniu po dwóch golach strzelonych przez Kolejorza w końcówce pierwszej połowy.

W kolejnym ligowym spotkaniu, 1 grudnia, nafciarze podejmować będą Górnik Zabrze.

Damianowi Szymańskiemu obszerny artykuł poświęcił w tym tygodniu Przegląd Sportowy. Warto go przeczytać. Link do niego poniżej:

Małomiasteczkowa twarz ambicji. Marzenia zaprowadziły Szymańskiego do kadry

 

foto Sebastian Wiciński/wisla-plock.pl, zdjęcie z meczu Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec