Drużyny przydzielone do grup. Charytatywny Turniej w Siatkonogę już w niedzielę

Piłka nożna
Czcionka

Już tyko kilka dni zostało do bardzo ciekawej sportowej rywalizacji w szczytnym celu. Środki zebrane w ramach Charytatywnego Turnieju w Siatkonogę, o którym mowa, przekazane zostaną na rzecz podopiecznych kraśnickiego Domu Dziecka. Dzisiaj organizatorzy zawodów rozlosowali drużyny do poszczególnych grup.

21 zespołów zgłoszonych do turnieju podzielonych zostało na 3 grupy. W grupie A zagrają: STOK ZAKRZÓWEK, NO NAME, OLDBOJE, REJON 5, ORZEŁ URZĘDÓW, CIEPLAKI i STAL JUNIORZY. W grupie B znaleźli się: LKS KOWALIN, POLONIA WIESBADEN, STO LAT, MŁODE MUKSy, EXTAZY, WETERANI – STAL i MUKS KRAŚNIK. Grupę C tworzą natomiast: JANOWIANKA, OLD TEAM, RODZINA SZYMAŃSKICH, MEKSYK TEAM, RUCH POPKOWICE, INDIVIDUAL SOCCER SKILLS oraz KSS BEBEK JEDYNKA.

W grupach, turniej prowadzony będzie równolegle na 3 boiskach, zespoły zagrają systemem każdy z każdym. Do fazy pucharowej przejdą drużyny z 1. i 2. miejsc z każdej grupy oraz dwa najlepsze zespoły z 3. miejsc. Zwycięzcy ćwierćfinałów przechodzą do półfinału i zagrają o miejsca 1-4, przegrani zaprezentują się w małym półfinale i będą rywalizować o miejsca 5-8.

Turniej odbędzie się w niedzielę 23 grudnia w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 5. Początek o godz. 9:00. Już dzisiaj zachęcamy do kibicowania.

Swoją obecność w roli zawodników zapowiedzieli m.in. znani z piłkarskich boisk Damian Szymański, Marcin Matysiak, Paweł Zięba, Damian Pietroń, Kamil Król, Marcel Kotwica i Krzysztof Mazur!