Stal Kraśnik rozbiła w sparingu Pogoń Staszów

Po przegranej i remisach przyszedł czas na zwycięstwo i to okazałe. Stal Kraśnik w czwartym tegorocznym sparingu pokonała 6:1 Pogoń Staszów.

Tym razem rywalem podopiecznych Jarosława Pacholarza była 6. drużyna świętokrzyskiej IV ligi. W pierwszej połowie meczu, który rozegrany został dzisiaj (2 lutego) w Staszowie, padła tylko jedna bramka. Zdobył ją Daniel Szewc. Do siatki Pogoni trafił z rzutu karnego. W drugiej odsłonie spotkania worek z bramkami otworzył się na dobre. Co prawda na drugie trafienie Stali, w 53. minucie gola zdobył Bartłomiej Koneczny, gospodarze odpowiedzieli bramką kontaktową, ale później skuteczni byli już tylko piłkarze FKS-u. Po jeszcze jednej bramce dołożyli Szewc i Koneczny, a kolejne gole strzelili zawodnik testowany i Damian Pietroń.

Pogoń Staszów - Stal Kraśnik 1:6

Skład Stali Kraśnik: Mikołaj Śmieszek - Bartłomiej Gąska, Damian Pietroń, Łukasz Mazurek, Marcin Świech, Ernest Skrzyński, zawodnik testowany I, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III, Daniel Szewc, Bartłomiej Koneczny.

Ponadto zagrali: Sebastian Ciołek, zawodnik testowany IV, Jakub Dąbrowski, Adrian Kisiel, Kacper Wójtowicz.

***

Kolejny test mecz kraśniczanie mają zaplanowany na środę (6 lutego) w Łęcznej, a ich rywalem będzie tamtejszy Górnik.