Gospodarze - MUKS Kraśnik - najlepsi w Halowym Turnieju Trampkarzy Starszych

Piłka nożna
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W niedzielę, 3 lutego, w hali im. A. Gołasia przy Szkole Podstawowej nr 5 w Kraśniku odbył się Halowy Turniej Trampkarzy Starszych o Puchar Burmistrza Miasta Kraśnik Wojciecha Wilka. Główne turniejowe trofeum trafiło w ręce gospodarzy – drużyny MUKS Kraśnik I.

W zawodach zagrały po dwie drużyny MUKS Kraśnik i Granitu Bychawa oraz Zawisza Garbów, Ruch Popkowice, Tęcza Kraśnik, Stal Poniatowa, Unia Wilkołaz i ULKS Dzierzkowice. Turniej obfitował w wiele ciekawych pojedynków, pięknych bramek i widowiskowych parad bramkarskich.

 

 

Najpierw zagrano w dwóch grupach, a później po dwie najlepsze drużyny z każdej z grup zmierzyły się w półfinałach. W pierwszym z nich MUKS Kraśnik I pokonał 3:0 Unię Wilkołaz, a w drugim Zawisza Garbów wygrała 1:0 ze Stalą Poniatowa.

W regulaminowym czasie meczu o 3. miejsce, w którym zmierzyły się Unia Wilkołaz i Stal Poniatowa, był remis 2:2. W rzutach karnych 3:2 wygrała Stal.

 

 

W finale swoje kolejne już główne turniejowe trofeum w tym roku, wygrywając 3:1 z Zawiszą, wywalczyli podopieczni trenera Konrada Szmyrgały - MUKS Kraśnik I.

Wyróżnienia indywidualne trafiły do: Franciszka Kupisza z Zawiszy Garbów (najlepszy bramkarz), Krystiana Pietrzyka z MUKS Kraśnik (król strzelców, 11 bramek) i Leonarda Brykowskiego ze Stali Poniatowa (najlepszy zawodnik).

 

 

Gratulacje uczestnikom imprezy złożył i dekoracji najlepszych drużyn i zawodników dokonał burmistrz Kraśnika Wojciech Wilk.

 

Naszą fotorelację z turnieju możecie zobaczyć tutaj.